Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!

Jeśli szukasz ekscytującej rozrywki na Śląsku, to nie możesz przegapić nowoczesnego toru kartingowego E1GOKART Chorzów. To idealne miejsce dla miłośników szybkiej jazdy i sportów motorowych.

Zdjęcie wyróżniające

E1GOKART to nowoczesny obiekt, który oferuje profesjonalne gokarty dla dzieci, dorosłych, a także gokarty podwójne. We flocie, liczącej ponad 40 gokartów, znajduje się nowy sprzęt światowego lidera wśród producentów gokartów - SodiKart. Tor jest położony w centrum miasta i jest łatwo dostępny dla mieszkańców województwa śląskiego, jak i osób dojeżdżających z dalszych miejscowości.

Tor w obecnej konfiguracji ma długość ponad 600 metrów, na dwóch poziomach. W dodatku minimalna szerokość (5 metrów) oraz asfaltowa nawierzchnia zapewniają maksimum przyczepności, sportowych doznań i adrenaliny. W dodatku tor stosuje ekologiczne paliwo, które polepsza osiągi spalinowych silników i nie generuje szkodliwych spalin, które na niejednym obiekcie potrafią przyprawić o ból głowy i mdłości.

Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!
Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!

Nowy format zabawy - OPEN GP!

Tor przygotował świetną atrakcję dla spragnionych zaciętej rywalizacji na torze. Format Open GP składa się z treningu, kwalifikacji oraz wyścigu finałowego, który jest wzorowany na Formule 1. Na torze cyklicznie będą odbywać się takie zawody, a dołączyć do nich może każdy chętny. Do wspólnej zabawy w formacie Open GP niepotrzebne jest organizowanie grupy znajomych. Wystarczy, że wykupisz wejściówkę w sklepie internetowym toru i w dniu zawodów stawisz się na tor. Rywalizacja jest otwarta dla każdego chętnego i skupia się przede wszystkim na promowaniu wyścigów i wspólnej zabawy na torze. Zawody Open GP będą odbywać się cyklicznie, w każdą sobotę ok. godziny 10:00.

Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!

Dla małego i dużego!

Tor E1GOKART w ofercie ma gokarty seniorskie, juniorskie oraz gokarty podwójne. Dla zapewnienia bezpieczeństwa kierowców, na torze głównym wymogiem dopuszczającym do jazdy jest wzrost. Najważniejsze jest, aby uczestnik wyścigu swobodnie dosięgał do pedałów gazu i hamulca oraz aby bezproblemowo mógł kierować gokartem.

Wymagane jest:

  • ok. 150 cm wzrostu do samodzielnej jazdy gokartem seniorskim,
  • ok. 135 cm wzrostu do samodzielnej jazdy gokartem juniorskim,
  • ok. 115 cm wzrostu do jazdy jako pasażer w gokartach podwójnych.

Dla komfortu klientów tor udostępnia także wkładki do foteli oraz kołnierze usztywniające kark dla najmłodszych uczestników wyścigu.

Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!
Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!

Największa liga kartingowa w Polsce!

Śląska Liga Kartingowa to cykliczne zawody organizowane na torze w Chorzowie. Warto dodać, że w trakcie zawodów ligowych na polskich torach E1GOKART w Chorzowie, Kielcach i Poznaniu uczestniczy systematycznie ponad 150 kierowców. W piątym sezonie największa liga w Polsce składa się z ośmiu rund. Rywalizacja przyciąga zawodników o różnym poziomie umiejętności. Świetna zabawa, porządna dawka adrenaliny i rywalizacji towarzyszy każdemu uczestnikowi. W piątym sezonie rywalizacji na torze w Chorzowie organizatorzy przygotowali specjalną nagrodę dla najlepszego kierowcy w postaci treningu na wyczynowym sprzęcie w profesjonalnym zespole kartingowym Ernst Racing.

Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!
Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!

Jak jeździć jeszcze szybciej?

Jeśli chcesz poznać tajniki sportowej jazdy gokartem, to E1GOKART oferuje również Szkołę Kartingową dla dzieci, a także dla dorosłych. Instruktorzy kartingowi są doświadczonymi zawodnikami i zapewniają profesjonalne szkolenie z zakresu technik jazdy i bezpieczeństwa na torze.

Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!
Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!

Wyjątkowe imprezy firmowe

Na osoby, które chciałyby zorganizować wyjątkową imprezę lub wydarzenie firmowe czekają dwie oddzielne sale VIP oraz przestronna sala konferencyjna, wyposażona w pełne zaplecze multimedialne.

Tor kartingowy E1GOKART oferuje również wiele innych atrakcji dla odwiedzających. Dla kierowców i kibiców została przygotowana kawiarnia wyścigowa, która znajduje się w przeszklonej i klimatyzowanej antresoli na piętrze toru. W kawiarni można zrelaksować się i podziwiać rywalizację na całym torze.

E1GOKART to idealne miejsce dla osób, które chcą spędzić czas w aktywny i nieszablonowy sposób. Tor kartingowy oferuje nie tylko emocjonujące wyścigi, ale również szkolenia, imprezy i wiele innych atrakcji. Dzięki profesjonalnej obsłudze i nowoczesnemu wyposażeniu toru, E1GOKART Chorzów jest jednym z najlepszych kartingowych miejsc w Europie!

Link do strony: http://e1gokart.pl/
Link do fanpage: https://www.facebook.com/kartingchorzow

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon