Nowe Netto zamiast Tesco w Chorzowie. Ogłoszono datę otwarcia i promocje

Nowe Netto zostanie otwarte w Chorzowie przy ul. Stefana Batorego 21 w miejscu dawnego Tesco. Sieć zapowiedziała promocyjne ceny, kupony zniżkowe oraz inne atrakcje. Będzie to czwarty sklep Netto w Chorzowie.

Netto
Netto

Nowe Netto w Chorzowie powstało przy ul. Stefana Batorego 21. W sklepie o powierzchni około tysiąca metrów kwadratowych znajdą się nie tylko produkty spożywcze, ale także wyposażenie gospodarstwa domowego, AGD, a nawet meble. To nowa formuła działalności, jaką sieć nazwała "Netto 3.0".

Z powodu Święta Niepodległości otwarcie zaplanowano nie na czwartek, jak to zwykle bywa w przypadku Netto, ale na piątek - 12 listopada.

Otwarcie Netto w Chorzowie. Zapowiedziano promocje

Sieć zapowiedziała, że 12 i 13 listopada w nowym sklepie klienci mogą spodziewać się rabatów do nawet 50 proc.

"Na sobotę, 13 listopada przewidziane zostały liczne atrakcje. Tego dnia klienci będą mieli okazję zagrać w koło fortuny z nagrodami, a najmłodsi wezmą udział w konkursach i atrakcjach, w tym wspólnym rysowaniu za nagrody. Przez cały dzień zabawie towarzyszyła będzie muzyka" - poinformowało biuro prasowe Netto.

Ponadto każdy klient, który zrobi zakupy za minimum 50 złotych w dniach od 12 do 17 listopada, otrzyma kupon zniżkowy o wartości 10 złotych na kolejne zakupy, który będzie można zrealizować w tym samym sklepie od 18 do 24 listopada, jeśli wartość koszyka znów wyniesie minimum 50 złotych.

Wśród produktów w promocyjnych cenach, które będą obowiązywały 12 i 13 listopada, znalazły się m.in.: kawa mielona Jacobs Krönung (8,99 zł/250 g), polędwiczka wieprzowa (15,99 zł/kg), banany (2,22 zł/kg), papryka czerwona (4,99 zł/kg), pieluszki Newborn (6,99/28 szt.), chusteczki nawilżane (4,99 zł/100 szt.), parownica do ubrań (79 zł), toster (49 zł), słuchawki douszne z bluetooth (14 zł).

Sklep Netto przy ul. Stefana Batorego 21 będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 6-22 oraz w niedziele w godz. 8-20. To czwarty punkt tej sieci w Chorzowie.

Netto przejęło Tesco. Sklepów wciąż przybywa

Sklepy Netto pojawiają się w miejscach dawnych sklepów Tesco, ponieważ sieć przejęła swoją konkurencję. W sumie doszło do przekazania 301 sklepów i dwóch centrów dystrybucyjnych w całej Polsce. Zgodnie z planem do końca 2021 roku Netto powinno w nowych lokalizacjach otworzyć ponad 160 sklepów.

Netto w przejętych sklepach zamierza wprowadzić model "Netto 3.0", który stawia na dużą gamę świeżych produktów, ale też sprzętu domowego, RTV czy mebli. Pracownicy Tesco, tam gdzie to możliwe, powinni zachować zatrudnienie.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon