Nowe gadżety z okazji 100-lecia Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów pokazuje, jak obchodzić wyjątkowy jubileusz 100-lecia istnienia. Klub regularnie uzupełnia swój sklep internetowy nowymi gadżetami. Tym razem jest to książka dla dzieci i wyjątkowa piłka.

100 lat Niebieskiej Legendy pion

Pandemia koronawirusa sprawiła, że Ruch Chorzów musiał zmienić swoje plany na obchody 100-lecia istnienia. W klubie jednak bardzo dużo się dzieje z tej okazji. "Niebiescy" już wypuścili mnóstwo gadżetów z okazji jubileuszu, ale jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa.

W asortymencie pojawiły się dwa nowe produkty. Pierwszy jest przeznaczony dla najmłodszych kibiców. "100 lat Niebieskiej Legendy" to książka dla dzieci, którą napisał Krzysztof Pławecki. Publikacja jest pełna kolorowych ilustracji.

"Jak powstał Ruch? Jak wspaniali są jego piłkarze, trenerzy i kibice? Jak wyglądała dawniej niebieska eRka? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie właśnie w tej książce. Po dziejach Ruchu oprowadzą Was: Gerard, Cila oraz niezastąpiony Adler" - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Obecnie prowadzona jest przedsprzedaż. Książki kosztują 30 zł, a wysyłka planowana jest po 20 lipca. Książkę można kupić TUTAJ.

Kolejny nowy gadżet jest już dla starszych. To piłka w stylu retro, która ma nawiązywać do czasów, gdy w barwach Ruchu szaleli Ernest Wilimowski, czy Teodor Peterek. Ten produkt z pewnością przyciągnie kolekcjonerów.

"Sznurowane piłki w rozmiarze 5 wykonane są ze skóry naturalnej. Futbolówka składa się z 18 paneli. Herby oraz napisy są tłoczone i wypełnione złotym kolorem. Do każdej dołączona jest specjalna mosiężna podstawka w kolorze złotym z grawerem, która pozwala wyeksponować piłkę w dowolnym miejscu" - czytamy w opisie produktu.

Piłka kosztuje 199 zł i można ją kupić w Strefie Kibica przy ul. Cichej lub w sklepie internetowym (TUTAJ). Wcześniej do oferty sklepu z okazji 100-lecia wprowadzono m.in. t-shirty, przypinki, proporczyki, kubki, smycze, czy nawet serwis porcelanowy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

fot. ruchchorzow.com.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Nowe boisko na "Kresach"

Przy kompleksie "Kresy" otwarte zostało nowe boisko

Barański w Ruchu Chorzów

„Niebiescy” zakontraktowali 15-letniego zawodnika

Marcin Michalik i Seweryn Siemianowski

Miasto kupuje kolejne akcje Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów Śląsk Świętochłowice

Niebiescy strzelili 6 bramek… ale trener był niezadowolony!

Chorzów Rynek lodowisko

Jak będą działać lodowiska i baseny w okresie świątecznym?

PTW Revolucja

W Chorzowie odbędzie się gala pro wrestlingu!

Ruch Chorzów

Blisko 2 mln zł dla Ruchu Chorzów!