Nowa Strefa Kibiców na stadionie Ruchu Chorzów. Zobaczcie jak wygląda!

Przy ul. Cichej 6 działa już nowa Strefa Kibiców Ruchu Chorzów, która zastąpiła wysłużonego Grzybka. Sfinansowana została m.in. przez Stowarzyszenie „Wielki Ruch” oraz dwa fankluby Niebieskich. Zobaczcie jak się prezentuje!

Nowa Strefa Kibiców przy stadionie Ruchu Chorzów otwarta została w sobotę, 2 października 2021 r. Zastąpiła wysłużonego Grzybka, który fanom Niebieskich służył przez ostatnie 10 lat, a jego remonty pochłaniały coraz więcej pieniędzy. Na półkach znaleźć można znane już kibicom pamiątki i gadżety, a także nowości – m.in. kolekcję Widzew&Ruch oraz sygnowaną przez „Wielki Ruch”.

Kibice sfinansowali Strefę Kibiców

Strefa Kobiców przy Cichej 6 nie powstałaby bez wsparcia… kibiców. Złożyły się na nią m.in.: Stowarzyszenie Kibiców Ruch Chorzów „Wielki Ruch” oraz fankluby FC Deutschland i FC Blue England.

- Sympatycy Niebieskich na każdym kroku udowadniają, że klub może liczyć na nich w potrzebie. Powstanie nowej Strefy Kibiców jest inwestycją skierowaną także dla samych fanów. Będą mogli dzięki niej dokonywać zakupów pamiątek lub biletów w dużo bardziej komfortowych warunkach niż dotychczas – czytamy na klubowej stronie.

Klub zachęca także kibiców, by wstępowali w szeregi „Wielkiego Ruchu” i wspierali inicjatywy tego stowarzyszenia.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon