Nowa inwestycja na Wolności w Chorzowie. Będzie nowoczesny biurowiec

Ulica Wolności w Chorzowie przez lata niewiele się zmieniła. Są jednak wyrwy w jej zabudowie. W jednej z nich przez lata mieściły się lokal z fast foodem i parking. Teraz będzie tam nowoczesny biurowiec. Zobaczcie w naszej galerii jak ma wyglądać.

Chyba każdy mieszkaniec Chorzowa przynajmniej przechodził obok lokalu M Burger przy ul. Wolności 64, przy osiedlu Irys. Wielu pewnie zjadło tam hamburgera albo frytki. Lokalu już nie ma. W jego miejscu oraz parkingu, który mieścił się obok, powstaje nowoczesny biurowiec. Uzupełni wyrwę w pierzei Wolki.

Wolności 64. Budynek przystosowany pod usługi medyczne

Budowa nowego biurowca przy ul. Wolności dopiero się rozpoczęła, ale wiele już o nim wiadomo. Budynek będzie miał sześć kondygnacji z przestronnymi i funkcjonalnymi lokalami do wynajęcia na działalność gospodarczą. Na stronie internetowej wolnosci64.pl można przeczytać, że budynek zaprojektowany jest przede wszystkim pod usługi medyczne i okołomedyczne.

- Jest to miejsce, w którym z powodzeniem można prowadzić m.in.: specjalistyczny gabinet lekarski, poradnię, punkt pobrań, gabinet fizjoterapeutyczny lub salon kosmetyczny – czytamy.

Choć budowa biurowca dopiero ruszyła, to wynajęte jest już jego ostatnie piętro. Zarezerwowana jest też trzecia kondygnacja.

Na stronie wolnosci64.pl podano też, że przyszli najemcy mają do dyspozycji prywatny garaż. Z kolei dla klientów „są dostępne miejsca postojowe przy ul. Wolności i ulicach w okolicy”. Przewidujemy, że z tym będzie raczej duży problem. Tuż obok jest jednak przystanek tramwajowy.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Chorzów Szkoła Podstawowa nr 12

Ekologiczna inwestycja w chorzowskiej „dwunastce”

Chorzów Rynek Urząd Miasta

Pieniądze z Polskiego Ładu dla Chorzowa. Na co?

Salon gier

Zlikwidowano kolejny nielegalny salon gier

112

Przestępczy nocny rajd po ul. Wolności w...

Szyneczka4

Zachwycające wnętrze nowych delikatesów w...

Chorzow wolnosci

Ceny mieszkań w Chorzowie

Postęp prac przy przebudowanie linii kolejowej 131

Postępy prac przy przebudowie linii kolejowej 131