Nowa inwestycja na Wolności w Chorzowie. Będzie nowoczesny biurowiec

Ulica Wolności w Chorzowie przez lata niewiele się zmieniła. Są jednak wyrwy w jej zabudowie. W jednej z nich przez lata mieściły się lokal z fast foodem i parking. Teraz będzie tam nowoczesny biurowiec. Zobaczcie w naszej galerii jak ma wyglądać.

Chyba każdy mieszkaniec Chorzowa przynajmniej przechodził obok lokalu M Burger przy ul. Wolności 64, przy osiedlu Irys. Wielu pewnie zjadło tam hamburgera albo frytki. Lokalu już nie ma. W jego miejscu oraz parkingu, który mieścił się obok, powstaje nowoczesny biurowiec. Uzupełni wyrwę w pierzei Wolki.

Wolności 64. Budynek przystosowany pod usługi medyczne

Budowa nowego biurowca przy ul. Wolności dopiero się rozpoczęła, ale wiele już o nim wiadomo. Budynek będzie miał sześć kondygnacji z przestronnymi i funkcjonalnymi lokalami do wynajęcia na działalność gospodarczą. Na stronie internetowej wolnosci64.pl można przeczytać, że budynek zaprojektowany jest przede wszystkim pod usługi medyczne i okołomedyczne.

- Jest to miejsce, w którym z powodzeniem można prowadzić m.in.: specjalistyczny gabinet lekarski, poradnię, punkt pobrań, gabinet fizjoterapeutyczny lub salon kosmetyczny – czytamy.

Choć budowa biurowca dopiero ruszyła, to wynajęte jest już jego ostatnie piętro. Zarezerwowana jest też trzecia kondygnacja.

Na stronie wolnosci64.pl podano też, że przyszli najemcy mają do dyspozycji prywatny garaż. Z kolei dla klientów „są dostępne miejsca postojowe przy ul. Wolności i ulicach w okolicy”. Przewidujemy, że z tym będzie raczej duży problem. Tuż obok jest jednak przystanek tramwajowy.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon