Nowa atrakcja w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku. Jedyna taka w regionie

W Legendii Wesołym Miasteczku, tuż przy wejściu, pojawił się duży żółty dźwig. Wbrew pozorom, nie będzie tu budowy nowego pawilonu albo atrakcji typu rollercoaster czy karuzela. Sprawdźcie, jaką nowość szykuje Legendia już w tym sezonie.

Choć Legendia na początku sezonu informowała, że w 2021 roku, pewnie z uwagi na pandemię, nie przewiduje nowych atrakcji - np. karuzel czy rollercoasterów - to okazuje się, że jednak będzie tu pewna nowość, w dodatku zapowiadana jako jedyne takie miejsce na Śląsku.

Duży żółty dźwig przy głównym wejściu do Legendii

Nowość ma związek z żółtym, dużym dźwigiem, jaki pojawił się tuż przy głównym wejściu do Śląskiego Wesołego Miasteczka. Jednak nie będzie on niczego tu budował, np. nowego pawilonu czy atrakcji.

- Obecność dźwigu jest związana z rozpoczęciem na terenie Legendii działalności naszego nowego partnera - Bungee Chorzów. Będzie to pierwszy stacjonarny punkt do skoków bungee na Śląsku - informuje Izabela Kieliś z Legendii

Nowy partner Legendii jest obecnie w trakcie pozyskiwania ostatnich pozwoleń i odbiorów i lada dzień rozpocznie oficjalnie działalność w Śląskim Wesołym Miasteczku.

Atrakcja dodatkowo płatna

Atrakcja będzie dodatkowo płatna, ponieważ prowadzi ją osobny podmiot gospodarczy, ale Izabela Kieliś obiecuje, że współpraca będzie związana również z obopólnymi rabatami dla klientów Legendii i Bungee.

Obowiązujący obecnie cennik biletów do Legendii znajdziesz tu: Legendia 2021. Ceny biletów

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko znajduje się na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie. Jest największym parkiem tematycznym w Polsce. Na powierzchni 26 hektarów działa blisko 40 atrakcji dla dzieci i dorosłych. W ubiegłym sezonie park oddał do dyspozycji gości kolejną nowość – wodną przejażdżkę typu rapid river pod nazwą Dolina Jagi. Osiem 9-osobowych pontonów zabiera gości na dynamiczny spływ rwącym, górskim potokiem z kaskadami i wodospadami z prędkością 3,7 m/sek.

Więcej informacji z Chorzowa znajdziesz na www.chorzowski.pl


Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon