Nordic walking na Stadionie Śląskim

Stadion Śląski zaprasza na nordic walking. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i mogą w nich brać udział wszyscy chętni, niezależnie od poziomu zaawansowania. Nie trzeba nawet mieć własny kijów.

Nordic walking

Zajęcia w ramach akcji Nordic Walking na Stadionie Śląskim odbywają się w poniedziałki w godzinach 18.00 – 19.30 oraz w środy w godzinach 17.30 – 19.00 na obiektach treningowych Kotła Czarownic.

- Zajęcia nordic walking rozpoczynają się od rozgrzewki grupowej, a po przeprowadzonych zajęciach wszyscy uczestnicy biorą udział we wspólnym rozciąganiu. Poniedziałkowe zajęcia prowadzone są przez Katarzynę Wolniewicz, zaś w środę przez Aleksandrę Raczyńską – informuje Stadion Śląski.

W zajęciach mogą brać udział wszyscy chętni, niezależnie od poziomu zaawansowania. Co więcej, na początek nie trzeba mieć nawet własnych kijów nordic walking. Potrzebny sprzęt można wypożyczyć na miejscu. Udostępniany jest on zarejestrowanym uczestnikom akcji Nordic Walking na Stadionie Śląskim maksymalnie przez sześć kolejnych zajęć.

- Po tym okresie każdy z uczestników chcących dalej uczestniczyć w akcji, zobowiązany jest do nabycia własnego sprzętu, tak by umożliwić korzystanie z wypożyczanego sprzętu nowym uczestnikom akcji – czytamy w regulaminie akcji.

W zajęciach uczestniczyć mogą tak osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Każdy z uczestników ma także możliwość skorzystania ze stadionowej szatni.

W Pucharze Polski 2019 drużyna Nordic Walking Stadionu Śląskiego zajęła 3. miejsce.

fot. pixabay.com

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Aktywny Śląski

Aktywny Śląski, bezpłatne zajęcia sportowe w Kotle Czarownic

Włosi najlepsi na Stadionie Śląskim Polacy zajęli drugie miejsce

Polacy zajęli drugie miejsce na Stadionie Śląskim

Stadion Śląski

Ruch Chorzów na Śląskim? „Jesteśmy pełni optymizmu”

Bieg Wiosenny w Parku Śląskim

Bieg Wiosenny 2022. Znamy przebieg trasy

Stadion Śląski reprezentacja Polski

Polska już finale baraży o mundial?

Igrzyska Rodzinne Stadion Śląski

Rodzinne Igrzyska na Stadionie Śląskim

Pływak w basenie

Ruszyła 7. edycja akcji „Superpływak”