Nike partnerem Ruchu Chorzów. Piłkarze będą występować w nowych strojach

Przez najbliższe trzy lata piłkarze Ruchu Chorzów będą występować w strojach firmy Nike. To efekt umowy zawartej z firmą NO10, która została sponsorem technicznym Niebieskich. Kibice mogą już kupować nowe koszulki.

fot. Ruch Chorzów
Ruch Chorzów nowe stroje

Niebiescy zadebiutują w nowych strojach w sobotę, 16 kwietnia 2022 r, na wyjazdowym meczu ze Stalą Rzeszów. W nowe koszulki mogę się już zaopatrzyć kibice Ruchu Chorzów. W piątek, 15 kwietnia, rozpoczęła się ich sprzedaż w Strefie Kibiców na Cichej, sklepie „eRka” przy Jagiellońskiej 3 oraz w sklepie internetowym.

– Ruch Chorzów to wielki klub z ponad stuletnią tradycją, świetnymi, wiernymi kibicami i ludźmi w pełni zaangażowanymi w organizację powrotu na piłkarskie salony. Zrobimy wszystko, aby nasza współpraca przyczyniła się do rozwoju klubu, stąd też do końca obecnego sezonu i najbliższe trzy lata będziemy zaopatrywać Ruch w sprzęt marki premium, jaką jest firma Nike – mówi Piotr Jaroszek, przedstawiciel firmy NO10.

Prezes Ruchu Chorzów zaznaczył, że klub się zmienia, więc po 10 latach przyszła pora na zmianę w zakresie strojów zawodników. Podkreślił, że firma NO10 jest uznanym na piłkarskim rynku dystrybutorem marki Nike i udało się wynegocjować korzystną dla klubu umowę. Miała ona wejść w życie dopiero 1 lipca, ale udało się sprawę przyspieszyć i przygotować niespodziankę na kolejne urodziny Ruchu.

- Pozyskanie nowego Sponsora Technicznego będzie pewną odmianą dla kibiców, którzy chętnie sięgają po sprzęt, w jakim grają Niebiescy. Do sprzedaży trafiać będą zupełnie nowe modele i wzory, a także odzież lifestylowa – mówi Seweryn Siemianowski.

W ramach umowy NO10 kompleksowo wyposaży w odzież pierwszy zespół Niebieskich. Chodzi nie tylko o stroje meczowe, ale także ubrania treningowe i wyjściowe. Do końca 2023 r. na markę Nike wymieniony zostanie także cały sprzęt w drużynach Centrum Szkolenia Ruchu.

Seweryn Siemianowski prezes Ruchu Chorzów

Może Cię zainteresować:

Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów o... stonodze, czapli i długach klubu. „Wyciągamy wnioski z błędów, które były popełniane wcześniej”

Autor: Maciej Poloczek

08/04/2022

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon