Nike partnerem Ruchu Chorzów. Piłkarze będą występować w nowych strojach

Przez najbliższe trzy lata piłkarze Ruchu Chorzów będą występować w strojach firmy Nike. To efekt umowy zawartej z firmą NO10, która została sponsorem technicznym Niebieskich. Kibice mogą już kupować nowe koszulki.

fot. Ruch Chorzów
Ruch Chorzów nowe stroje

Niebiescy zadebiutują w nowych strojach w sobotę, 16 kwietnia 2022 r, na wyjazdowym meczu ze Stalą Rzeszów. W nowe koszulki mogę się już zaopatrzyć kibice Ruchu Chorzów. W piątek, 15 kwietnia, rozpoczęła się ich sprzedaż w Strefie Kibiców na Cichej, sklepie „eRka” przy Jagiellońskiej 3 oraz w sklepie internetowym.

– Ruch Chorzów to wielki klub z ponad stuletnią tradycją, świetnymi, wiernymi kibicami i ludźmi w pełni zaangażowanymi w organizację powrotu na piłkarskie salony. Zrobimy wszystko, aby nasza współpraca przyczyniła się do rozwoju klubu, stąd też do końca obecnego sezonu i najbliższe trzy lata będziemy zaopatrywać Ruch w sprzęt marki premium, jaką jest firma Nike – mówi Piotr Jaroszek, przedstawiciel firmy NO10.

Prezes Ruchu Chorzów zaznaczył, że klub się zmienia, więc po 10 latach przyszła pora na zmianę w zakresie strojów zawodników. Podkreślił, że firma NO10 jest uznanym na piłkarskim rynku dystrybutorem marki Nike i udało się wynegocjować korzystną dla klubu umowę. Miała ona wejść w życie dopiero 1 lipca, ale udało się sprawę przyspieszyć i przygotować niespodziankę na kolejne urodziny Ruchu.

- Pozyskanie nowego Sponsora Technicznego będzie pewną odmianą dla kibiców, którzy chętnie sięgają po sprzęt, w jakim grają Niebiescy. Do sprzedaży trafiać będą zupełnie nowe modele i wzory, a także odzież lifestylowa – mówi Seweryn Siemianowski.

W ramach umowy NO10 kompleksowo wyposaży w odzież pierwszy zespół Niebieskich. Chodzi nie tylko o stroje meczowe, ale także ubrania treningowe i wyjściowe. Do końca 2023 r. na markę Nike wymieniony zostanie także cały sprzęt w drużynach Centrum Szkolenia Ruchu.

Seweryn Siemianowski prezes Ruchu Chorzów

Może Cię zainteresować:

Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów o... stonodze, czapli i długach klubu. „Wyciągamy wnioski z błędów, które były popełniane wcześniej”

Autor: Maciej Poloczek

08/04/2022

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Miasto Chorzów nabyło kolejne akcje Ruchu Chorzów

Miasto Chorzów nabyło kolejne akcje Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów

Prezes Ruchu Chorzów: Myślałem, że będzie łatwiej

Ekstraklasa za pół miliona złotych Nagroda dla Ruchu Chorzów

Ekstraklasa za pół miliona złotych. Nagroda dla Niebieskich

Nikt się nie położy przed Ruchem żeby dać awansować bez problemu Prezes Seweryn Siemianowski o końcówce sezonu

„Nikt się nie położy przed Ruchem, żeby dać awansować”.

Niebieska Erka

Pożyczka skonwertowana na akcje Ruchu Chorzów

Nagrody dla ludzi sportu z Chorzowa

Nagrodzono najlepszych ludzi sportu z Chorzowa

Marcin Michalik i Seweryn Siemianowski

Miasto kupuje kolejne akcje Ruchu Chorzów