Netto zamiast Tesco w Chorzowie Batorym. Znamy datę otwarcia!

Ostatni sklep sieci Tesco w Chorzowie nieczynny jest już od kilku tygodni. Teraz przy ul. Batorego 21 trwają ostatnie prace przed otwarciem w tym miejscu sklepu Netto. Kiedy nowy sklep przyjmie pierwszych klientów?

Otwarcie sklepu Netto w Chorzowie przy ul. Batorego 21 zaplanowane jest już na przyszły tydzień - piątek, 12 listopada 2021 r. - poinformowała redakcję chorzowski.pl Ewa Zaborska z biura prasowego Netto Polska.

- Na nowych klientów czekać będą liczne atrakcje i promocje, obejmujące zarówno produkty spożywcze, jak i te z tzw. linii non-food, czyli m.in. wyposażenie domowe i sprzęty AGD – podkreśla Ewa Zaborska.

Nowy sklep będzie funkcjonował w formacie Netto 3.0. Charakteryzuje się on skandynawskim stylem, z zastosowaniem naturalnych elementów wyposażenia, w tym m.in. drewna.

- Duża przestrzeń sklepu, neutralne oświetlenie i szerokie alejki z pewnością zwiększą wygodę robienia zakupów, czym kierowaliśmy się projektując nasze sklepy – dodaje Zaborska.

Netto przejęło ponad 300 sklepów Tesco

Oferta sklepów Netto to łącznie ponad 3000 produktów, w tym aż 1000 produktów marek własnych. Obok stałego asortymentu na półkach Netto pojawiają się także produkty dostępne w ramach akcji czasowych, a w każdym tygodniu wprowadzane są promocje.

Porozumienie o przejęciu części sklepów Tesco przez sieć Netto (w tym sklepu w Chorzowie Batorym) zawarto w czerwcu 2020 roku. Dopiero 8 miesięcy później Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na tę transakcję i mogła zostać sfinalizowana. Duńska sieć handlowa przejęła w sumie ponad 300 sklepów i dwa centra dystrybucyjne sieci Tesco.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon