Namalują unijną flagę na chorzowskim rynku

W sobotę, 8 października 2022 r., na chorzowskim rynku zaplanowano wspólne malowanie wielkiej flagi Unii Europejskiej. Odbędzie się też rodzinny konkurs rysunkowy pod hasłem „Mieszkam w Chorzowie, żyję w Unii Europejskiej”.

Chorzów rynek gmach Urzędu Miasta

Rynek w Chorzowie został zmodernizowany dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej, więc to dobre miejsce na promocję Dni Otwartych Funduszy Europejskich. W sobotę, 8 października 2022 r., w godzinach 13.00 – 16.00 zaplanowano tam wspólne malowanie wielkiej flagi Unii Europejskiej na całej powierzchni rynku. Odbędzie się także rodzinny konkurs rysunkowy pod hasłem „Mieszkam w Chorzowie, żyję w Unii Europejskiej”.

- Konkurs plastyczny będzie konkursem otwartym dla każdego z zachowaniem wszelkich założeń Polityki Równych Szans. Zwycięzcy otrzymają drobne upominki, a także bilety wstępu do chorzowskich obiektów – Planetarium Śląskiego oraz Skansenu – informują w chorzowskim Urzędzie Miasta.

Wydarzenie – jak dodają urzędnicy – to promocja zaangażowania środków unijnych w przestrzenie i obiekty służące wszystkim mieszkańcom miasta.

Nasz wielka unijna flaga
Nasz wielka unijna flaga

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon