Najlepiej zaopatrzona hurtownia materiałów meblowych na Śląsku. Oferta specjalna dla projektantów z Chorzowa i nie tylko.

Aranżacja mieszkania, domu to dla zdecydowanej większości Ślązaków spore wyzwanie. Z jednej strony muszą pamiętać o właściwej logistyce, zatrudnieniu fachowców, a z drugiej? A no, muszą dobrze przemyśleć, jak będą wyglądać ich cztery kąty. Jedno jest pewne, każda osoba decydująca się na zmiany w swoim domu, pragnie, aby nowa przestrzeń była uporządkowana i przestronna. Aby zaoszczędzić miejsce, dobrym posunięciem jest przekształcenie wnęk w małe garderoby - dobrze zorganizowane, są w stanie zmieścić ulubione ubrania, obuwie, torebki jak i inne dodatki. Co ważne, będą też stylowo wyglądać. Hurtownie materiałów meblowych na Śląsku oferują profesjonalne materiały meblowe, które pozwalają stworzyć spersonalizowaną garderobę.

Najlepiej zaopatrzona hurtownia materiałów meblowych na Śląsku. Oferta specjalna dla projektantów z Chorzowa i nie tylko.

Garderoba – bez jakich akcesoriów nie może się obejść?

Garderoba to pomieszczenie, w którym zwykle przechowuje się ubrania, obuwie, modowe dodatki jak torebki, szale, rękawiczki, czapki, a nawet biżuterię. Niemniej, wiele osób decyduje się przechowywać w niej sprzęty gospodarstwa domowego jak: deska do prasowania, suszarka na pranie, odkurzacz. Co za tym idzie, o wielkości, a także akcesoriach meblowych Katowice (tzn. drążki, wieszaki, półki, szuflady) decyduje to, co użytkownik rzeczywiście pragnie w niej przechowywać. Warto mieć na uwadze, że gotowe szafy mają ograniczone możliwości. Czy istnieje jakieś rozwiązanie? Owszem, istnieje – personalizowane garderoby, które odnajdują się na małych jak i dużych przestrzeniach. Co ciekawe, doskonale dopasowują się do wymagań konkretnego pomieszczenia, jednocześnie je powiększając. Wiele osób wykorzystuje wnęki, które przekształcają w autorskie projekty. Oczywiście nie da się ich stworzyć bez odpowiednich materiałów meblowych.

System drzwi przesuwnych – tak, czy nie?

Montaż systemu drzwi przesuwnych to już indywidualna decyzja. Niemniej, osoby aranżujące przestrzeń w swoim mieszkaniu, domu powinny pamiętać, że to właśnie system drzwi przesuwnych zaoszczędza prawie do 8 m2. Zwykle drzwi potrzebują miejsca do ich uchylenia, a drzwi przesuwne nie wymagają dodatkowej przestrzeni. Śląska hurtownia Komandor Katowice oferuje systemy drzwi przesuwnych (np. Yoho, Kallisto), a także gotowe drzwi do samodzielnego montażu.

Odpowiednie oświetlenie

Każda garderoba, bez względu na rozmiar powinna posiadać oświetlenie, które dotrze nawet do najciemniejszych jej zakamarków. Co ciekawe, użytkownicy mogą zdecydować się na tradycyjne oświetlenie bądź takie, które uruchamia się wraz z wykryciem ruchu. Nie da się ukryć, że takie rozwiązanie docenią zapominalscy, którzy dość często nie gaszą światła w swoich szafach. Jaki typ oświetlenia najczęściej pojawia się w prywatnych garderobach? A no, oświetlenie ogólne oraz punktowe. Dobrze jest, wyposażyć szafę w oba rodzaje oświetlenia. Dlaczego? Przykładowo LED-y pozwalają dodatkowo oświetlić wnętrze, a dzięki różnorodności form i rozmiarów dostępnych na rynku, można je zainstalować w wybranej części pomieszczenia. Miłośnicy designu, powinni pamiętać o właściwiej oprawie oświetlenia, która może odczarować wnętrze, nadając mu charakteru.

Chorzowskie hurtownie materiałów meblowych – którą wybrać?

Wiele lokalnych hurtowni materiałów meblowych może pochwalić się szerokim asortymentem, co z pewnością nie ułatwia wyboru mieszkańcom Chorzowa. Niemniej, na uwagę zasługuje hurtownia Komandor Katowice, która w branży działa prężnie od wielu lat. W ich ofercie obok systemów drzwi przesuwnych, materiałów drewnopochodnych, usług szklarskich, osłon grzejnikowych, można dodatkowo znaleźć akcesoria meblowe Katowice jak fronty meblowe Katowice, czyli wszystko to, co jest niezbędne do stworzenia spersonalizowanej garderoby. W każdej z nich, powinno znaleźć się lustro. Z jednej strony tafla potrafi optycznie powiększyć pomieszczenie, a z drugiej? To proste, można się w niej przejrzeć i wybrać idealną stylizację. W przypadku mniejszego metrażu, lustro warto umieścić na drzwiach szafy przesuwnej i jednocześnie zaoszczędzić miejsce.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon