"Najgorętszy transfer tego lata." Co Damian Dąbrowski będzie robił w Planetarium Śląskim?

Damian Dąbrowski. Zna go całe województwo. Jego prognozy pogody to nie wróżenie z fusów, ale rzetelne analizy. Teraz spotkać go będzie można w... chorzowskim planetarium.

Planetarium Śląskie
Planetarium śląskie Dąbrowski

Damian Dąbrowski w nowej roli

Tego pana nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Gdyby jednak jakimś dziwnym przypadkiem ktoś go nie kojarzył, odsyłamy do poniższego artykułu.

Damian Dąbrowski, pan od pogody. Nauczyciel geografii ze Śląska, którego prognozy czytają miliony ludzi

Zaległości nadrobione? Świetnie! Teraz czas na nowości. Jak zapowiedziało Planetarium Śląskie, niedawno nawiązano współpracę z panem Damianem.

- Gdybyśmy używali terminologii piłkarskiej, powiedzielibyśmy, że to najgorętszy transfer tego lata. Planetarium Śląskie ma wielką radość poinformować, że od sierpnia do grona naszych nauczycieli dołączył Damian Dąbrowski! - zapowiedziała instytucja.

Czym dokładnie będzie się zajmował twórca portalu pogodadlaslaska.pl? Dołączy do sekcji klimatologicznej, gdzie będzie prowadził warsztaty.

- Nadal pozostaję nauczycielem, jednak z naciskiem na zagadnienia związane z pogodą, klimatem, miejscem Ziemi we wszechświecie, konsekwencjami jej ruchów itp. - zdradza sam Damian Dąbrowski. - Zapraszam do Planetarium - Śląskiego Parku Nauki w Chorzowie - dodaje.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon