Na dwóch kółkach w 100-lecie Ruchu Chorzów

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie zaprasza na coroczny Chorzowski Rajd Rowerowy, który odbędzie się 13 września. Tym razem trasa poprowadzi przez miejsca związane z historią Ruchu Chorzów.

Zdj. ilustracyjne
Rowery

Chorzowski Rajd Rowerowy wyruszy na ulice naszego miasta po raz czwarty. Każda taka impreza to okazja do poznania historii Chorzowa. Tym razem, z okazji setnej rocznicy założenia Ruchu Chorzów, trasa poprowadzi przez miejsca związane z legendarnym klubem.

- Powstaną dwie trasy - niebieska oraz biała, którą każdy uczestnik będzie mógł pokonać w odpowiednim dla siebie tempie. Każdy postój na punkcie rajdu to możliwość poznania osób i wydarzeń związanych z Ruchem Chorzów – informuje chorzowski MORiS.

Biuro rajdu przy hali MORiS na ul. Dąbrowskiego 113 będzie czynne w godzinach 10:00-12:00. Zapisy prowadzone są także przez internet na stronie https://moris.chorzow.pl/zgloszenia/rajd/. Jak zapewnia MORiS każdy uczestnik otrzyma gadżet, posiłek regeneracyjny oraz weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Wpisowe wynosi 5 zł od uczestnika.

Podczas zapisu należy wybrać jedną z dwóch dostępnych tras, a do każdej z nich może dołączyć maksymalnie 125 uczestników. Meta rajdu będzie oczywiście na stadionie przy Cichej 6.

fot. pixabay.com

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Dziecko

Jakie imiona nadawano w Chorzowie w 2021 roku?

Kalendarz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie

Wyjątkowy kalendarz chorzowskiego schroniska dla zwierząt

Słoneczniki

Prognoza pogody na weekend 13-15 sierpnia 2021

Sniadanie na trawie

„Śniadania na trawie” wracają do Parku Śląskiego

Roze

Chorzów: Parkowy Kiermasz Kwiatowy 2021

Ruch chorzow swiateczna piosenka

Jest taki Klub. Świąteczna piosenka Ruchu Chorzów

Pingwiny chorzow

Pingwiny zadomowiły się w chorzowskim ZOO....