Na dwóch kółkach w 100-lecie Ruchu Chorzów

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie zaprasza na coroczny Chorzowski Rajd Rowerowy, który odbędzie się 13 września. Tym razem trasa poprowadzi przez miejsca związane z historią Ruchu Chorzów.

Rowery

Chorzowski Rajd Rowerowy wyruszy na ulice naszego miasta po raz czwarty. Każda taka impreza to okazja do poznania historii Chorzowa. Tym razem, z okazji setnej rocznicy założenia Ruchu Chorzów, trasa poprowadzi przez miejsca związane z legendarnym klubem.

- Powstaną dwie trasy - niebieska oraz biała, którą każdy uczestnik będzie mógł pokonać w odpowiednim dla siebie tempie. Każdy postój na punkcie rajdu to możliwość poznania osób i wydarzeń związanych z Ruchem Chorzów – informuje chorzowski MORiS.

Biuro rajdu przy hali MORiS na ul. Dąbrowskiego 113 będzie czynne w godzinach 10:00-12:00. Zapisy prowadzone są także przez internet na stronie https://moris.chorzow.pl/zgloszenia/rajd/. Jak zapewnia MORiS każdy uczestnik otrzyma gadżet, posiłek regeneracyjny oraz weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Wpisowe wynosi 5 zł od uczestnika.

Podczas zapisu należy wybrać jedną z dwóch dostępnych tras, a do każdej z nich może dołączyć maksymalnie 125 uczestników. Meta rajdu będzie oczywiście na stadionie przy Cichej 6.

fot. pixabay.com

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Makówki

Richtig ślōnsko Wilijo. Na stole muszą być makówki

Chorzowskie piwo Ruchu Chorzów

Nawarzyli sobie piwa. Ruch Chorzów zarabia na Chorzowskim!

Villa reden nagroda

Villa Reden z Chorzowa nagrodzona w Paryżu

Chorzow kort do padla

W Chorzowie powstanie kolejny kort do padla

Ruch chorzow niebieska paczka

Niebieska Paczka, czyli prezenty dla młodych...

Action

Sieć Action dotarła do Chorzowa

Pies negro

Miłość od pierwszego wejrzenia? Chorzowskie...