Na 3 Maja w Chorzowie ruszy kolejny etap prac. Będą nowe utrudnienia w ruchu

W najbliższą środę, 1 czerwca 2022 r., rozpocznie się kolejny etap prac związanych z przebudową ul. 3 Maja w Chorzowie – informuje Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie. Tym razem roboty obejmą fragment ul. Floriańskiej. Będą nowe utrudnienia w ruchu.

Chorzów przebudowa 3 Maja

Prace związane z kolejny etapem przebudowy ul. 3 Maja rozpoczną się w środę w godzinach porannych. Jak tłumaczą w MZUiM Chorzów robotami objęty zostanie fragment ul. Floriańskiej, na odcinku od rejonu wyjazdu z parkingu (przy budynku nr 3) do skrzyżowania z ul. 3 Maja.

- Ze względu na zakres i charakter prowadzonych prac konieczne jest zamknięcie dla ruchu pojazdów połączenia ulic Floriańskiej i 3 Maja – informują w MZUiM.

Objazdy poprowadzą ulicami: Floriańską, Filarową i Styczyńskiego. Piesi w sąsiedztwie prowadzonych prac będą się mogli poruszać „zabezpieczonymi ciągami”. Ten etap prac ma się zakończyć w drugiej połowie czerwca.

- Nadal w ciągu ulicy 3 Maja na odcinku od skrzyżowania z ulica Katowicką do skrzyżowania z ulicami Składową i Waxmana obowiązywać będzie jednokierunkowy ruch pojazdów (w kierunku Świętochłowic) oraz zamknięte dla ruchu pojazdów zostaną połączenia z ulicami Miechowicką i Żołnierzy Września – dodają w MZUiM.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon