Muzyczny Kocioł na Stadionie Śląskim

Grali tu tacy giganci jak: U2, Iron Maiden czy Metallica. Teraz może zagrać zespół chociażby z Chorzowa. Na plaży przy Stadionie Śląskim rusza „Muzyczny Kocioł”, czyli seria weekendowych koncertów, na których mogą się zaprezentować lokalni artyści.

Muzyczny kociol

- Pop, rock, rap, a może blues lub jazz? Dla nas nie ma znaczenia, co gracie! Doświadczenie sceniczne? Wystarczy, że dostarczycie wszystkim obecnym 60 minut niezapomnianych wrażeń! - informuje Stadion Śląski.

Co zrobić, żeby zagrać na Stadionie Śląskim?

By zagrać na Tauron Silesia Beach należy wysłać zgłoszenie na adres imprezy@stadionslaski.pl. Powinno ono zawierać portfolio, krótką notkę o artyście/zespole, dane kontaktowe oraz zdjęcia do wykorzystania przy promocji koncertu.

Występy planowane są w każdy weekend do końca sierpnia. Stadion Śląski zapewnia przestrzeń i nagłośnienie. Zespoły, które chcą koncertować na stadionowej plaży nie mogą jednak liczyć więcej niż 3 osoby. Pełny regulamin projektu dostępny jest TUTAJ.

Plaża Tauron Silesia Beach została otwarta na Stadionie Śląskim 17 lipca. Znajduje się tam m.in. strefa relaksu z muzyką, boisko do siatkówki plażowej, strefa gastronomiczna, kurtyny wodne i plenerowe kino. Wstęp na plażę jest bezpłatny.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon