„School of Rock” w Teatrze Rozrywki. Polska prapremiera znanego musicalu

Musical „School of Rock” po raz pierwszy w Polsce! W czwartek, 6 czerwca 2024 r. na deskach chorzowskiego Teatru Rozrywki odbędzie się prapremiera znanego musicalu.

Musical „School of Rock” powstał na podstawie filmu o tym samym tytule z 2003 r., gdzie w roli głównej wystąpił Jack Black. Opowiada o aroganckim i sfrustrowanym rockmenie podszywającym się pod nauczyciela, który zmienił swoją klasę grzecznych dzieci w pełnokrwistą rock’n’rollową grupę. Musical swoją światową premierę miał w grudniu 2015 r. na Broadwayu. Niecały rok później trafił na West End. Teraz czas na Chorzów.

- Czeka nas prawdziwy rockowy huragan. To bezczelnie głośna, odważna i pełna pozytywnej energii adaptacja filmowego hitu wytwórni Paramount Studio – zapowiadają w Teatrze Rozrywki.

Dziecięca obsada musicalu została wybrana w castingu i – jak podkreślają w teatrze – te dzieci naprawdę grają! Prapremiera musicalu „School of Rock” na deskach Teatru Rozrywki 6 czerwca 2024 r. Kolejne spektakle zaplanowano na 7, 8, 9, 13, 14, 15 i 16 czerwca 2024 r.

Teatr rozrywki curie

Może Cię zainteresować:

Teatr Rozrywki w Chorzowie szykuje kolejną premierę. To widowisko taneczne „Curie - trzy kolory”

Autor: Maciej Poloczek

13/05/2024

Teatr Rozrywki. "Dwanaście godzin z życia kobiety"

Może Cię zainteresować:

Kolejna prapremiera w Teatrze Rozrywki. Muzyczna opowieść o kobiecości na różnych etapach życia

Autor: Maciej Poloczek

20/03/2024

Teatr rozrywki tootsie

Może Cię zainteresować:

Złote Maski 2023. Trzy nominacje dla chorzowskiego Teatru Rozrywki

Autor: Maciej Poloczek

08/03/2024

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon