Mikołajkowa Parada Kundelków w chorzowskim schronisku

W niedzielę, 5 grudnia 2021 r., Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie organizuje Mikołajkową Paradę Kundelków. Każdy może wziąć w niej udział.

fot. pixabay.com
Kundel

To będzie wyjątkowy, świąteczny spacer z podopiecznymi chorzowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. W niedzielę, 5 grudnia, placówka z ul. Opolskiej 36 organizuje Mikołajkową Paradę Kundelków.

- W związku z tym, że grudzień to czas świąteczny, więc i sam event będzie miał taki wydźwięk. (...) Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, należy zjawić się w schronisku o godzinie 10.00. Właśnie wtedy zaczniemy wydawać pieski na spacerek. Ilość piesków jest ograniczona, więc uprzedzamy, że możne się zdarzyć, że dla kogoś pieska zabraknie – informują w schronisku.

Spacer rozpocznie się przy schronisku i przebiegać będzie ul. Opolską oraz nową ścieżką w kierunku Amelungu. Tam planowany jest krótki postój, a później powrót do schroniska tą samą drogą. - W tym dniu każdy z uczestników otrzyma mikołajkową czapeczkę oraz pamiątkową przypinkę. Dodatkowo dla dzieciaków przygotowaliśmy słodki poczęstunek – dodają w schronisku

Chorzowskie schronisko prowadzi zbiórkę darów dla swoich podopiecznych

Przed tym świątecznym spacerem prowadzona będzie zbiórka darów dla podopiecznych chorzowskiego schroniska. Zawsze potrzebne są tam m.in.: karma dobrej jakości, pluszowe budki i legowiska, koce i ręczniki, smycze i obroże, małe miski i kuwety, żwirek dla kotów, obroże feromonowe i feromony w sprayu oraz środki czystości. Schronisko nie przyjmuje: kołder, poduszek, pościeli, ubrań, garnków, makaronu, ryżu i kaszy.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon