Miał ponad 2 promile i jechał na samych felgach. Zatrzymali go policjanci z Chorzowa

Mundurowi z chorzowskiej drogówki są wśród funkcjonariuszy, którzy pełnią służbę na polsko-białoruskiej granicy. Jak się okazuje mają tam do czynienie nie tylko z uchodźcami czy emigrantami. W miniony weekend zatrzymali pijanego kierowcę, który jechał na... samych felgach.

Na polsko-białoruskiej granicy pełni służbę m.in. patrol złożony z dwóch funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie. Do zadań policjantów – jak tłumaczą w chorzowskiej komendzie – należy m.in. zabezpieczenie szlaków komunikacyjnych przy samej granicy, dbając o to, by nielegalni migranci nie przedostali się do Polski. W miniony weekend ich uwagę przykuł jednak samochód poruszający się na… samych felgach.

- Po zatrzymaniu okazało się, że siedzący za kierownicą 66-latek jest kompletnie pijany. Mężczyzna nawet nie wiedział, że obie przednie opony uległy całkowitemu zniszczeniu, a on poruszał się na samych felgach – relacjonują mundurowi z Chorzowa.

Badanie wykazało u kierowcy Fiata ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany, a o jego losie zdecyduje sąd.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Chorzów Pościg ulicami miasta

Policyjny pościg ulicami Chorzowa

Chorzów wypadek 3

Wypadek i zamiana miejsc. Dziwna sytuacja w Chorzowie

Chorzów narkotyki

Zatrzymany diler z Chorzowa. Miał kilogramy narkotyków

Chorzów ucieczka na skuterze

Ucieczka na skuterze przez Chorzów. Kierowca miał powody

Narkotyki

Samochód pełen narkotyków, a kierowca „na haju"

Chorzów złodzieje

Złodzieje wyłudzili kredyty na skradzione dokumenty

Chorzów zatrzymany włamywacz

Złodziej za kratkami. Włamywał się do firm z Chorzowa