Miał ponad 2 promile i jechał na samych felgach. Zatrzymali go policjanci z Chorzowa

fot. KMP w Chorzowie
Pijany bez opon

Mundurowi z chorzowskiej drogówki są wśród funkcjonariuszy, którzy pełnią służbę na polsko-białoruskiej granicy. Jak się okazuje mają tam do czynienie nie tylko z uchodźcami czy emigrantami. W miniony weekend zatrzymali pijanego kierowcę, który jechał na... samych felgach.

Na polsko-białoruskiej granicy pełni służbę m.in. patrol złożony z dwóch funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie. Do zadań policjantów – jak tłumaczą w chorzowskiej komendzie – należy m.in. zabezpieczenie szlaków komunikacyjnych przy samej granicy, dbając o to, by nielegalni migranci nie przedostali się do Polski. W miniony weekend ich uwagę przykuł jednak samochód poruszający się na… samych felgach.

- Po zatrzymaniu okazało się, że siedzący za kierownicą 66-latek jest kompletnie pijany. Mężczyzna nawet nie wiedział, że obie przednie opony uległy całkowitemu zniszczeniu, a on poruszał się na samych felgach – relacjonują mundurowi z Chorzowa.

Badanie wykazało u kierowcy Fiata ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany, a o jego losie zdecyduje sąd.

Pijany bez opon

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Policjanci z Chorzowa uratowali kobietę z pożaru

Uratowali kobietę z pożaru. Akcja policjantów z Chorzowa

Złodziej czekolady

Chorzowska policja poszukuje złodzieja… czekolady

Chorzów złodziej perfumów

Poszukiwany złodziej z Chorzowa. Ukradł perfumy

Chorzów złodzieje

Złodzieje wyłudzili kredyty na skradzione dokumenty

112

Po służbie zatrzymał sklepowego złodzieja

Chorzów Nielegalny salon gier w barze

Zamiast baru… nielegalny salon gier

Policja

Zaginął mężczyzna z Chorzowa