Chorzowski Kaufland przeszedł metamorfozę

Kasy samoobsługowe, nowy wystrój, regały i lady chłodnicze – takie udogodnienia czekają nas w odmienionym sklepie Kaufland przy ul. Tadeusza Kościuszki 9. Już 16 listopada mieszkańcy Chorzowa będą mogli z nich skorzystać.

1 KAUFLAND

Jakich zmian możemy się spodziewać?

Sklep przeszedł znaczny lifting pod względem wystroju. Zostały odmalowane ściany, a także zamontowano nowe oznaczenia grup towarowych. W marketach pojawiły się nowoczesne nośniki informacyjne – cyfrowe ekrany, dzięki którym klienci będą mogli zapoznać się z obowiązującymi promocjami. We wszystkich odnowionych sklepach niemieckiej sieci znajduje się także po 6 specjalnych terminali zastępujących tradycyjne czytniki cen. Urządzenia pomogą klientom zaznajomić się z aktualnymi promocjami, a terminal przy ladzie obsługowej – również ze składem produktów oferowanych na wagę.

Ponadto markety po liftingu zyskają także po sześć kas samoobsługowych. Jest to wielkie udogodnienie, które niweluje występowanie długich kolejek do kas tradycyjnych. W sklepach zostaną ustawione także butelkomaty, do których klienci mogą oddawać kaucjonowane butelki i w ten sposób otrzymać bon do wykorzystania w sieci Kaufland. To nie koniec zmian ponieważ modernizowane sklepy zyskały nowe lady chłodnicze oraz regały.

Kaufland w Polsce

Pierwszy sklep Kaufland powstał w Polsce w 2001 roku. Z każdym kolejnym, powiększało się grono klientów, którzy nie wyobrażali sobie już robienia zakupów gdziekolwiek indziej. Sieć podbiła szturmem serca Polaków. Kaufland posiada w Polsce 225 sklepów, w których znajduje zatrudnienie ponad 16 000 osób. Polska jest drugim krajem, po macierzystych Niemczech pod względem wielkości zainwestowanego przez sieć kapitału.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon