Maraton Fitness w Chorzowie – 19 czerwca 2021 r.

W sobotę, 19 czerwca 2021 r. w Chorzowie po raz kolejny odbędzie się Maraton Fitness pod hasłem „Uwolnij swoją energię”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a na pierwsze 100 osób, które się zapiszą czekają niespodzianki.

Maraton fitness

Maraton Fitness, organizowany przez chorzowski MORiS, odbędzie się jak zwykle na Orliku przy ul. Kościuszki w Chorzowie. Sportowe wydarzenie, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, zaplanowano na sobotę, 19 czerwca 2021 r., w godzinach 16.00 – 19.00.

- Warto zaznaczyć, że udział w Maratonie Fitness jest bezpłatny, a dla pierwszych 100 osób, które zapiszą się przez formularz internetowy przygotowaliśmy niespodziankę – karimatę do ćwiczeń oraz pamiątkową koszulkę! - podkreśla chorzowski MORiS.

Zapisy trwają na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu. Oprócz zajęć sportowych będzie można również skorzystać z oferty naszych partnerów ośrodka – swoje stoiska będzie miał m.in. sklep ze sprzętem sportowym, gabinet kosmetyczny oraz firma oferująca fit catering.

fot. FB/MORiS Chorzów

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon