Made in Poland Festival 2021 na Stadionie Śląskim

W pierwszy weekend sierpnia na letniej scenie Stadionu Śląskiego w Chorzowie odbędzie się Made in Poland Festival. To wydarzenie, które promuje najlepszych polskich DJ’ów i producentów, zarówno tych najbardziej znanych, jak i tych dopiero rozpoczynających karierę.

Made in Poland Festival

Made in Poland Festival organizowany jest do 2014 roku, a tym razem zawita do Chorzowa. Po raz pierwszy impreza będzie trwała przez cały weekend – w dniach 6 - 7 sierpnia 2021 r. na letniej scenie Stadionu Śląskiego. Jak zapewniają organizatorzy będzie to święto muzyki elektronicznej.

- Jedni z najlepszych producentów i dj'ów, zarówno tych znanych z największych radiowych top hitów jak i największych muzycznych festiwali w Polsce i w Europie! Wśród DJ'skiego składu: 𝗕𝗹𝗶𝗻𝗱𝗲𝗿𝘀! 𝗖-𝗕𝗼𝗼𝗹! 𝗗𝗝 𝗞𝘂𝗯𝗮 & 𝗡𝗲𝗶𝘁𝗮𝗻! 𝗔𝗱𝗮𝗺 𝗗𝗲 𝗚𝗿𝗲𝗮𝘁! 𝗙𝗼𝗼𝘁 𝗛𝗶𝗹𝗹𝘀! 𝗡𝗲𝗲𝘃𝗮𝗹𝗱! 𝗗𝗨𝗦𝗦! 𝗞𝗢𝗙𝗠! 𝗠𝗮𝘁𝘂𝘀𝗵! 𝗗𝗮𝗮𝘃 𝗢𝗻𝗲 i wielu innych znakomitych artystów - czytamy w zapowiedzi festiwalu.

Dodatkowa pula biletów dla zaszczepionych przeciw COVID-19

Sprzedaż biletów na Made in Poland Festival 2021 ruszyła już na stronie ebilet.pl. Wstęp jest dal osób 16+, a ilość miejsc jest ograniczona. W związku z nałożonymi ograniczeniami liczby uczestników, związanymi ze stanem epidemii, organizator, by umożliwić wzięcie udziału w imprezie większej liczbie osób, przygotował pulę biletów dla zaszczepionych przeciw COVID-19.

- Zakup biletu dla posiadaczy certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie przeciw COVID-19 jest równoznaczny z wyrażeniem woli okazania stosownego oświadczenia podczas wejścia na teren imprezy. Okazanie oświadczenia jest dobrowolne, jednak konieczne do skorzystania z zakupionego biletu – podkreślają organizatorzy.

W każdym dniu imprezy może wziąć udział tylko 250 osób niezaszczepionych lub takich, które nie będą chciały okazać certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie. Bilety na piątek (6 sierpnia 2021) są w cenie 39 zł, na sobotę (7 sierpnia 2021) 49 zł, a na dwa dni 79 zł.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Stadion Śląski kino samochodowe

Kino samochodowe na Stadionie Śląskim

Stadion Śląski Silesia Beach

Stadion Śląski zaprasza na plażę

Koszykówka

Silesia Basket na Stadionie Śląskim

Park Śląski Elka

Park Śląski zaprasza na Elkę w sierpniu

Stadion Śląski z lotu ptaka

Stadion Śląski zaprasza do Strefy Letniej

Chorzów Rynek

Dzień Kubański na Rynku w Chorzowie

Stadion Śląski

Wakacyjne zwiedzanie Stadionu Śląskiego