Made in Poland Festival 2021 na Stadionie Śląskim

W pierwszy weekend sierpnia na letniej scenie Stadionu Śląskiego w Chorzowie odbędzie się Made in Poland Festival. To wydarzenie, które promuje najlepszych polskich DJ’ów i producentów, zarówno tych najbardziej znanych, jak i tych dopiero rozpoczynających karierę.

Made in Poland Festival

Made in Poland Festival organizowany jest do 2014 roku, a tym razem zawita do Chorzowa. Po raz pierwszy impreza będzie trwała przez cały weekend – w dniach 6 - 7 sierpnia 2021 r. na letniej scenie Stadionu Śląskiego. Jak zapewniają organizatorzy będzie to święto muzyki elektronicznej.

- Jedni z najlepszych producentów i dj'ów, zarówno tych znanych z największych radiowych top hitów jak i największych muzycznych festiwali w Polsce i w Europie! Wśród DJ'skiego składu: 𝗕𝗹𝗶𝗻𝗱𝗲𝗿𝘀! 𝗖-𝗕𝗼𝗼𝗹! 𝗗𝗝 𝗞𝘂𝗯𝗮 & 𝗡𝗲𝗶𝘁𝗮𝗻! 𝗔𝗱𝗮𝗺 𝗗𝗲 𝗚𝗿𝗲𝗮𝘁! 𝗙𝗼𝗼𝘁 𝗛𝗶𝗹𝗹𝘀! 𝗡𝗲𝗲𝘃𝗮𝗹𝗱! 𝗗𝗨𝗦𝗦! 𝗞𝗢𝗙𝗠! 𝗠𝗮𝘁𝘂𝘀𝗵! 𝗗𝗮𝗮𝘃 𝗢𝗻𝗲 i wielu innych znakomitych artystów - czytamy w zapowiedzi festiwalu.

Dodatkowa pula biletów dla zaszczepionych przeciw COVID-19

Sprzedaż biletów na Made in Poland Festival 2021 ruszyła już na stronie ebilet.pl. Wstęp jest dal osób 16+, a ilość miejsc jest ograniczona. W związku z nałożonymi ograniczeniami liczby uczestników, związanymi ze stanem epidemii, organizator, by umożliwić wzięcie udziału w imprezie większej liczbie osób, przygotował pulę biletów dla zaszczepionych przeciw COVID-19.

- Zakup biletu dla posiadaczy certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie przeciw COVID-19 jest równoznaczny z wyrażeniem woli okazania stosownego oświadczenia podczas wejścia na teren imprezy. Okazanie oświadczenia jest dobrowolne, jednak konieczne do skorzystania z zakupionego biletu – podkreślają organizatorzy.

W każdym dniu imprezy może wziąć udział tylko 250 osób niezaszczepionych lub takich, które nie będą chciały okazać certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie. Bilety na piątek (6 sierpnia 2021) są w cenie 39 zł, na sobotę (7 sierpnia 2021) 49 zł, a na dwa dni 79 zł.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon