Lifestyle

Tenor z Chorzowa rymuje w #Hot16Challenge2. Zobaczcie jak wyszło!

Andrzejlampert

Swoją karierę zaczynał w boysbandzie Boom Box, później założył zespół PIN, a obecnie jest tenorem operowym - Andrzej Lampert po raz kolejny zaskoczył swoich fanów. Wspólnie z zespołem PIN podjął wyzwanie #Hot16Challenge2.

Zobaczcie jak rymuje Andrzej Lampert!

Andrzej Lampert pochodzi z Chorzowa. W naszym mieście ukończył II Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Ligonia.  W latach 2000-2003 studiował w Akademii Muzyczne w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. W 2008 roku ukończył studia na wydziale wokalno-aktorskim Akademii Muzycznej w Krakowie. Karierę muzyczną zaczynał od boysbandu Boom Box, później założył zespół PIN. Obecnie jako solista operowy współpracuje m.in. z Operą Śląską w Bytomiu.

#Hot16Challenge2 to zbiórka pieniędzy dla służby zdrowia

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl.

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search