Lifestyle

Muzyczny Kocioł na Stadionie Śląskim

Muzyczny Kociol

Grali tu tacy giganci jak: U2, Iron Maiden czy Metallica. Teraz może zagrać zespół chociażby z Chorzowa. Na plaży przy Stadionie Śląskim rusza „Muzyczny Kocioł”, czyli seria weekendowych koncertów, na których mogą się zaprezentować lokalni artyści.

- Pop, rock, rap, a może blues lub jazz? Dla nas nie ma znaczenia, co gracie! Doświadczenie sceniczne? Wystarczy, że dostarczycie wszystkim obecnym 60 minut niezapomnianych wrażeń! - informuje Stadion Śląski.

Co zrobić,  żeby zagrać na Stadionie Śląskim?

By zagrać na Tauron Silesia Beach należy wysłać zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Powinno ono zawierać portfolio, krótką notkę o artyście/zespole, dane kontaktowe oraz zdjęcia do wykorzystania przy promocji koncertu.

Występy planowane są w każdy weekend do końca sierpnia. Stadion Śląski zapewnia przestrzeń i nagłośnienie. Zespoły, które chcą koncertować na stadionowej plaży nie mogą jednak liczyć więcej niż 3 osoby. Pełny regulamin projektu dostępny jest TUTAJ.

Plaża Tauron Silesia Beach została otwarta na Stadionie Śląskim 17 lipca. Znajduje się tam m.in. strefa relaksu z muzyką, boisko do siatkówki plażowej, strefa gastronomiczna, kurtyny wodne i plenerowe kino. Wstęp na plażę jest bezpłatny.

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search