Koszulki dla kibiców Ruchu Chorzów z okazji awansu

Ruch Chorzów, w środę 2 czerwca 2021 awansował do II ligi. Klub z tej okazji przygotował koszulki dla fanów. Kibice mogą je kupić w sklepie internetowym.

Koszulka Ruch Chorzów w drodze do celu

Koszulki dla kibiców Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów zrobił pierwszy krok do powrotu na swoje miejsce w polskiej piłce nożnej. W środę, 2 czerwca 2021 r., zapewnił sobie awans do 2. ligi. Z tej okazji klub przygotował koszulki dla fanów. Jedna sztuka kosztuje 79 zł dostępna jest w internetowym sklepie Ruchu. Można do niej dokupić plakat, który kosztuje 10 zł.

T-shirt męski

Ruch Chorzów zapewnił sobie awans do 2. ligi.

Przypomnijmy, że w meczu 35. kolejki 3. grupy 3. ligi Ruch Chorzów pokonał rezerwy Miedzi Legnica 4:0 i tym samy przypieczętował swój awans do 2. ligi. Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła już w 2. minucie, a do bramki gości trafił kapitan Niebieskich, Tomasz Foszmańczyk. Pół godziny później kolejną dołożył Bartłomiej Kulejewski, trzecią w 38. strzelił Tomasz Wójtowicz, a czwartą w 86. minucie zaliczył Jakub Siwek.

Historia dzieje się na naszych oczach. Cztery lata temu, 2 czerwca 2017 roku Ruch Chorzów spadł z Ekstraklasy. Później były kolejne spadki i wydawało się, że Niebiescy są na dnie. Po wielu problemach na szczęście klub stanął na nogi i systematycznie odbudowuje teraz swoją pozycję w polskiej piłce nożnej.