Koniec z lodowiskiem na Rynku w Chorzowie

Niecały miesiąc można się był ślizgać na chorzowskim Rynku. W związku z nowymi obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd lodowisko wkrótce zostanie zamknięte.

Chorzow lodowisko

Lodowisko na Rynku w Chorzowie uruchomiono na początku grudnia. W tym roku to jedyna ślizgawka w naszym mieście, choć zwykle czynne były dwa lodowiska – przy ul. Katowickiej obok AKS-u oraz przy ul. Filarowej. Ślizgawka przy Urzędzie Miasta działała przez 7 dni w tygodniu, ale z obostrzeniami - jednocześnie z tafli mogło korzystać tylko 35 osób.

Lodowisko w Chorzowie zamknięte od 28 grudnia do 17 stycznia

Rząd wprowadził jednak nowe, bardziej surowe, obostrzenia i od 28 grudnia do 17 stycznia funkcjonowanie lodowiska zostanie zawieszone. Na domiar złego ślizgawkę, kiedy może być jeszcze czynna, psuje pogoda. Obecnie powodu deszczu lodowisko na chorzowskim Rynku jest nieczynne.

W związku z rządowymi obostrzeniami Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu zawiesił także: zajęcia aqua oraz akcję „Superpływak” na basenach przy ul. Granicznej 92 i Placu Powstańców Śląskich, zajęcia grup zorganizowanych w Centrum Rekreacji i Wdzięku przy ul. Dąbrowskiego 113, działalność hal i sal sportowych oraz boisk zewnętrznych dla grup rekreacyjnych oraz możliwość korzystania z bieżni i korony stadionu przy ul. Lompy.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon