Kolejny remont torowiska w Chorzowie. Gdzie tym razem?

W Chorzowie trwają trzy duże remonty torowisk, a dojdzie kolejny… ale tym razem niewielki i krótko trwający. We wtorek, 24 sierpnia 2021 r., rozpocznie się remont na skrzyżowaniu ulic Faski i Wolności.

Chorzow rynek wolnosci

Kierowcy w Chorzowie nie mają łatwo - 3 Maja, Hajducka i Powstańców to ulice, gdzie trwają duże remonty torowisk i jezdni, które wiążą się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Miejski Zarząd Ulic i Mostów poinformował o kolejnych pracach na torowisku – tym razem na skrzyżowaniu ulic Faski i Wolności, przy gmachu Poczty Głównej. Utrudnienie w związku z tym będą mieli głównie mieszkający w tej okolicy.

Remont rozpocznie się we wtorek, 24 sierpnia i potrwa kilka dni. Zakończenie prac zaplanowano do 28 sierpnia, a przez ten czas skrzyżowanie będzie zamknięte. Z kierunku skrzyżowania ulic Rynek i Pocztowej dojazd do posesji przy ulicy Wolności 1-10 będzie możliwy ciągiem ulic Pocztowej, pl. Dworcowy, Sienkiewicza, Rostka i Dworcową. Z kolei w ciągu ulicy Wolności - na odcinku między ulicami Faski i Dworcową - wprowadzony zostanie tymczasowy dwukierunkowy ruch pojazdów.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon