Kolejny nabór wniosków o wynajem mieszkań w SIM Śląsk w Chorzowie

Rusza piąty nabór wniosków o wynajem mieszkań na osiedlu, które powstaje przy ul. Michałkowickiej w Chorzowie. Inwestycja realizowana jest przez spółkę SIM Śląsk, którą tworzy m.in. miasto Chorzów, a wnioski można składać od 17 czerwca do 31 lipca 2024 r.

Na nowym osiedlu budowanym przez spółkę SIM Śląsk w Maciejkowicach ma powstać w sumie około tysiąca mieszkań. Na początek jednak będzie tylko jeden budynek, który będzie miał sześć kondygnacji nadziemnych oraz garaże podziemne. Znajdzie się tam 112 mieszkań w standardzie „pod klucz”, o powierzchni użytkowej od około 38 do 72 m².

Osiedle SIM Śląsk w Chorzowie. Na początek 112 mieszkań

Mieszkania na nowym osiedlu w Maciejkowicach będą dostępne na zasadach najmu, z możliwością dojścia do własności. Aby zostać najemcą lokalu w zasobie SIM Śląsk sp. z o.o. należy wziąć udział w naborze prowadzonym przez miasto i spółkę.

Miasto Chorzów oraz inwestor Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Śląsk Sp. z o.o. ogłasiło już piąty nabór wniosków o wynajem mieszkań w ramach tej inwestycji budowlanej. Nabór prowadzony będzie od 17 czerwca do 31 lipca 2024 r. Druki wniosku wraz z wymaganymi załącznikami dostępne są do pobrania ze strony internetowej inwestora i Urzędu Miasta Chorzów, a w formie papierowej w Urzędzie Miasta Chorzów i siedzibie inwestora.

- Szczegółowe informacje dotyczące wszelkich formalności związanych z naborem dostępne są na stronie internetowej inwestora. Informacji na temat naboru udziela również Wydział Zasobów Komunalnych Urzędu Miasta Chorzów pod numerem telefonu tel. 32-416-5000 wew. 5313 i 5315 – informują w chorzowskim ratuszu.

Wypełnione i podpisane wnioski wraz z niezbędnymi załącznikami należy złożyć osobiście (zalecane) lub przez pełnomocnika w Wydziale Zasobów Komunalnych Urzędu Miasta Chorzów pok. 123; złożyć za pośrednictwem platformy ePUAP; przesłać pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miasta Chorzów Wydział Zasobów Komunalnych ul. Rynek 1, 41-500 Chorzów z dopiskiem „nabór wniosków ul. Michałkowicka”.

Chorzów Mieszkanie za remont

Może Cię zainteresować:

„Mieszkanie za remont” w Chorzowie. Trzecia edycja programu

Autor: Redakcja

16/01/2024

Chorzow wolnosci

Może Cię zainteresować:

„Na nowych, korzystniejszych warunkach”. W Chorzowie ruszył nabór do drugiej edycji programu „Ciepłe Mieszkanie”

Autor: Redakcja

10/06/2024

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon