Kolejny etap remontu ulicy Stalowej w Chorzowie Batorym

W czwartek, 4 listopada 2021 r., rozpocznie się drugi etap prac związanych z remontem jezdni ulicy Stalowej w Chorzowie Batorym – informuje Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie. Jaki odcinek obejmą roboty?

Roboty drogowe

Remont ul. Stalowej rozpoczął się na w pierwszych dniach października. W czwartek, 4 listopada, ruszy jego drugi i zarazem przedostatni etap. Prace obejmą odcinek pomiędzy wjazdem na teren posesji przy ul. Stalowej 1, 1b, 1c i wjazdem na teren posesji przy ul. Stalowej 16 - 29a. Ze względu na zakres robót będzie on wyłączony z ruchu, więc wyznaczone zostaną objazdy:

  • z kierunku skrzyżowania ulic Stalowej, Kaliny i Hajduki (w Świętochłowicach) w kierunku ulicy Stalowej (odcinek od strony skrzyżowania z ul. Szpitalną) ulicami: Kaliny, 16 Lipca, Karpacką, Łukasińskiego, Batorego, Szpitalną, Żelazną, Leśną, Kołłątaja, Piekarską, Armii Krajowej i Szpitalną
  • z kierunku skrzyżowania ulic Stalowej i Szpitalnej w kierunku ulicy Stalowej (odcinek od strony skrzyżowania z ul. Kaliny) ulicami: Szpitalną, 16 Lipca i Kaliny

Jak informuje MZUiM Chorzów dojazd do posesji przy ul. Stalowej 1, 1b i 1c będzie możliwy wyłącznie z kierunku skrzyżowania ul. Stalowej z ul. Szpitalną. Z kolei dojazd do posesji przy ul. Stalowej 16 - 29a możliwy będzie wyłącznie z kierunku skrzyżowania ul. Stalowej z ulicami Kaliny Hajduki (w Świętochłowicach).

Roboty drogowe na ul. Stalowej w Chorzowie
Roboty drogowe na ul. Stalowej w Chorzowie

Czytaj także:

Rusza remont kolejnej drogi, tym razem w Chorzowie Starym

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Chorzów Batory ul Stalowa

Kolejne remonty ulic w Chorzowie. Gdzie i kiedy?

Roboty drogowe

Zamknięte ulice w Batorym i Chorzowie Starym

Chorzów Batory skrzyżowanie Długiej i Trzynieckiej

Utrudnienia drogowe w Chorzowie Batorym

Chorzów ul Farna

Ruszają remonty dróg w Chorzowie Batorym. Gdzie i kiedy?

Rusza drogowy remont w Chorzowie Batorym

Rusza drogowy remont w Chorzowie Batorym

Chorzów Hajducka

Zmiany na ul. Hajduckiej w Chorzowie

Chorzów remonty dróg

Kiedy zakończą się prace na 3 Maja, Hajduckiej i Powstańców?