Kolejny cel w aplikacji Ruchu Chorzów

Niebiescy postawili przed kibicami kolejny cel. Tym razem w klubowej aplikacji zbierane są pieniądze na renowację trofeów Ruchu Chorzów.

Ruchapka1

Kibice Ruchu Chorzów zbierają na renowację klubowych trofeów

Kibicie Ruchu Chorzów poprzez klubową aplikację zebrali już pieniądze na remont klubowej szatni, zakup sprzętu fizjoterapeutycznego i dofinansowanie zgrupowania drużyny w Kamieniu. Teraz Niebiescy ruszyli z kolejną misją, jaką jest renowacja klubowych trofeów.

- W obliczu setnej rocznicy powstania Klubu naszym obowiązkiem jest zadbać o spuściznę poprzednich Niebieskich pokoleń. Celem jest przeprowadzenie specjalistycznej renowacji posiadanych pucharów zdobytych przez Ruch na przestrzeni lat, naprawa uszkodzonej gabloty oraz stworzenie nowej, która pozwoli na wyeksponowanie większej liczby trofeów. Łączny koszt to 7000 zł – informuje Ruch Chorzów na swojej stronie internetowej.

Kolejni partnerzy i nowe moduły w aplikacji Niebieskich

Klubowa aplikacja jest coraz popularniejsza nie tylko wśród kibiców Niebieskich. Stale powiększa się także grono stacjonarnych partnerów aplikacji Ruchu Chorzów i obecnie sieć punktów partnerskich liczy już 45 podmiotów. Do aplikacji zostały także dodane nowe moduły finansowe, które pozwalają w jeszcze prostszy sposób wspierać klub.

- Każdy użytkownik aplikacji może teraz w dowolnym momencie dokonać dowolnej wpłaty na konkretny cel, na który w danym momencie zbierane są środki. Druga nowa możliwość wsparcia to SMS-y Premium. Oba narzędzia są bardzo proste w obsłudze, Niebieskich można wesprzeć właściwie w kilkanaście sekund – czytamy na stronie Ruchu Chorzów.

Aplikację Ruchu Chorzów można za darmo pobrać ze sklepów Google Play i AppStore. Żeby finansowo wspierać klub wystarczy zarejestrować swoją kartę płatniczą i codzienne zakupy robić w sklepach, które dołączyły do sieci lokalnych punktów partnerskich. W przypadku zakupów internetowych nie trzeba rejestrować swojej karty – wystarczy z aplikacji przejść do wybranego sklepu w sieci i… po prosu kupić wybrany produkt.

fot. Ruch Chorzów

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon