Kolejna edycja Pepsi Silesia Beats na Stadionie Śląskim

W sobotę, 18 lipca, odbędzie się druga edycja multimedialnego spektaklu z udziałem najlepszych polskich Dj'ów transmitowana na żywo prosto ze Stadionu Śląskiego!

Beats

Pierwsza edycja imprezy spotkała się z dużym zainteresowanie fanów muzyki elektronicznej – organizatorzy liczą więc, że tym razem będzie podobnie.

- Przygotujcie swoje najlepsze stroje, załóżcie najlepsze szpilki lub wyciągnijcie z szafy szalone imprezowe stroje! To będzie wyjątkowa impreza w formacie Live Stream, gdziekolwiek będziecie! - zachęcają organizatorzy.

Stadion Śląski zostanie podzielony na cztery muzyczne areny

Murawa na Stadionie Śląskim zostanie podzielona na cztery dj'skie areny. Wystąpią: C-Bool, Gromee, Sikdope oraz Adam De Great, współtwórca i producent wydarzenia.

- Druga edycja to kolejny poziom muzycznego trójboju! Tym razem nawiążemy do sportowych i piłkarskich emocji! Zobaczycie losowanie kolejności występów, tuż przed ich rozpoczęciem! Każdy z artystów będzie miał swoją trybunę i stół DJ'ski! W trakcie drugiej edycji widzowie jako pierwsi poznają pełny skład artystów oraz formułę trzeciej – finałowej edycji! – zapowiada Adam Mitrenga, właściciel PMG Group.

Organizatorzy zapowiadają wiele niespodzianek i zachęcając do oglądania Pepsi Silesia Beats Video Live Stream już w tę sobotę o 21.00 na www.pepsisilesiabeats.com.

- Jesteśmy zadowoleni z pierwszej edycji Pepsi Silesia Beats, która została bardzo dobrze przyjęta przez miłośników muzyki klubowej. Nie możemy się już doczekać drugiej części, która tematycznie nawiązywać będzie do sportowych i piłkarskich emocji. Jesteśmy przekonani, że magia Stadionu Śląski doda głębszego wymiaru utworom, które zaprezentują artyści na murawie tego legendarnego obiektu. Projekt cały czas jest rozwijany i z pewnością przyniesie dużo pozytywnych emocji sympatykom muzyki elektronicznej – podsumowuje Bartłomiej Kowalski, dyrektor generalny Stadionu Śląskiego.

Organizatorami Pepsi Silesia Beats są Stadion Śląski i PMG Group, a sponsorem tytularnym Pepsi. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

fot. Pepsi Silesia Beats

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon