"Kobieta zawsze młoda". Spotkanie autorskie z Ireną Wielochą

Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Gościem specjalnym będzie seniorka, która od lat inspiruje panie w każdym wieku.

Chorzów irena wielocha

Irena Wielocha w Chorzowie

Dzień Kobiet już co prawda za nami, ale w nadchodzącym tygodniu czeka nas spotkanie, którego nie warto przegapić. Centrum Integracji Międzypokoleniowej odwiedzi pisarka i modelka Irena Wielocha. W 2022 roku ukazała się jej książka pod tytułem "Kobieta zawsze młoda. Jak nie przeoczyć szansy na realizację własnych marzeń". Zanim autorka wydała swoją pierwszą publikację, w wieku 65 lat została influencerką. Już trzy lata później zadebiutowała jako modelka.

- Podczas naszego spotkania autorskiego Irena Wielocha opowie m.in. o miłości do górskich wędrówek czy zmagań na siłowni oraz o tym, jak każde nowe wyzwanie jest dla niej źródłem energii oraz inspiracji - zapraszają organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu "Marzec jest kobietą". Będzie mieć ono miejsce w siedzibie centrum przy ul. Dąbrowskiego 7. Rozpocznie się w najbliższą środę, 15 marca, o godzinie 18:00.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon