Kino na leżakach w Chorzowie. Pierwszy pokaz filmu pod chmurką już 18 czerwca. Wstęp bezpłatny

Piątkowy wieczór 18 czerwca 2021 będzie idealny na seans kina pod chmurką. Zapowiada się ciepłe zakończenie dnia, więc seans będzie wyjątkowo przyjemny. Sprawdź, jaki film można obejrzeć w ramach inauguracji tegorocznego CIMovie w Chorzowie.

CIMovie, Chorzów

CIMovie to kameralne pokazy kinowe na świeżym powietrzu, odbywające się na podwórku Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Dąbrowskiego 7 w centrum Chorzowa. Położone na uboczu i otoczone zielenią stanowi wyjątkową scenerię do przeżywania filmowych emocji.

Pierwszym filmem prezentowanym w ramach tegorocznej edycji CIMovie będzie „Palm Springs" z Andym Sambergiem i Cristin Milioti w rolach głównych.

On jest beztroskim lekkoduchem, który chce wyzwolić się ze związku bez przyszłości. Ona jest zadeklarowaną singielką, która jednak nie stroni od kokietowania mężczyzn. Nyles i Sarah poznają się na weselu w Palm Springs. Sytuacja sprzyja spontanicznemu flirtowi i wszystko idzie w dobrym kierunku, ale wtedy następuje zwrot akcji – para zostaje uwięziona w pętli czasu i musi w kółko przeżywać ten sam dzień. Nyles i Sarah odkrywają, że mogą więc korzystać z nieograniczonej wolności – bez konsekwencji, ale także bez perspektyw. Wspólnie zrealizują ekstremalnie szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

„Palm Springs” otrzymało aż 95% pozytywnych recenzji krytyków w serwisie Rotten Tomatoes.

Pokaz odbędzie się w piątek, 18 czerwca, o godzinie 21.00 przy ul. Dąbrowskiego 7 w Chorzowie. Udział jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają leżaki i – dla chętnych – koce (te pewnie będą niepotrzebne). O przekąski i napoje trzeba zadbać we własnym zakresie.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Gry planszowe

Planszówki w Centrum Integracji Międzypokoleniowej

Muzeum Hutnictwa w Chorzowie

Wielkie otwarcie Muzeum Hutnictwa w Chorzowie

Chorzów Rynek

Wakacyjne Dni Chorzowa 2021

Stadion Śląski kino samochodowe

Kino samochodowe na Stadionie Śląskim

Chorzów Dni Miasta

Dni Chorzowa 2022. Pełny program wydarzeń

Mikołaj (zdjęcie ilustracyjne)

Tramwaj z Mikołajem na pokładzie przejedzie przez Chorzów

Teatr Rozrywki w Chorzowie

Ruszyły rezerwacje na Sylwestra w Teatrze Rozrywki