Kibice Niebieskich pomagają seniorom z Chorzowa

Starsi mieszkańcy Chorzowa są w grupie osób szczególnie narażonych na zakażenie koronawirusem. W okresie zagrożenia epidemicznego seniorzy powinni zostać w domu, dlatego kibice Ruchu Chorzów zrobią dla nich zakupy.

Ruch seniorzy

Kibice Ruchu Chorzów zrobią zakupy dla seniorów

Tak władze, jak i eksperci są zgodni – aby ograniczyć zagrożenie zakażeniem koronawirusem należy pozostać w domu i unikać większych skupisk ludzi. Szczegónie narażone są osoby starsze, dlatego kibice Ruchu Chorzów proponują, że wyręczą ich w codziennych zakupach.

- W tych trudnych dla nas wszystkich chwilach, a w szczególności uciążliwych i niebezpiecznych dla seniorów, kibice Ruchu postanowili wyjść naprzeciw potrzebom seniorów i w Chorzowie zrobią dla nich zakupy – czytamy na stronie Stadion dla Ruchu – Cicha.com.

Jak uzyskać pomoc kibiców Ruchu Chorzów?

Żeby uzyskać pomoc kibiców Ruchu Chorzów w codziennych zakupach wystarczy zadzwonić lub wysłać SMS pod numer +48 699 555 010. Usługa kibiców jest bezpłatna! Wyznaczony wolontariusz przyjedzie w uzgodnionym terminie, odbierze pieniądze, zrobi zakupy i przywiezie zakupy wraz zresztą pieniędzy. Kibice Niebieskich zbierają również zamówienia na leki.

fot. Stadion dla Ruchu - Cicha6.com

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon