Kasia Kowalska wystąpi w Chorzowie. Zaśpiewa swoje największe przeboje

Od lat zachwyca fanów swoją wrażliwością, autentycznością i rockową energią. Kasia Kowalska wyrusza w pełną wspomnień trasę koncertową „The Best Of” i odwiedzi także Chorzów.

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska jest obecna na scenie muzycznej od początku lat 90. ubiegłego wieku. Początkowo występowała w zespole Evergreen Roberta Amiriana, a w 1994 r. rozpoczęła karierę solową. To wokalistka, kompozytorka, autorka niezapomnianych hitów i laureatka wielu nagród.

Kasia Kowalska – wielokrotnie nagradzana wokalistka

Na swoim koncie ma m.in. dwa Fryderyki, Bursztynowego Słowika, Eska Music Awards, kilka Superjedynek, Europejską Nagrodę MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy oraz Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności Sopot Festivalu. Zagrała także główną rolę w filmie „Nocne graffiti”.

Artystka wydała dziewięć albumów studyjnych. Pierwszy z nich „Gemini” został nagrodzony Fryderykiem za debiut roku 1994. Dwie płyty Kasi Kowalskiej dotarły na szczyt listy najchętniej kupowanych w Polsce, a piosenkarka otrzymała za nie dwie podwójnie platynowe płyty, cztery platynowe i cztery złote. Szacowany nakład ze sprzedaży wszystkich jej płyt wynosi ponad 1,3 mln egzemplarzy.

The Best Of – koncert Kasi Kowalskiej w Chorzowie

W tym roku ta wyjątkowa artystka wyrusza w pełną wspomnień trasę koncertową.

- Kasia Kowalska – „The Best Of” to gwarancja niezapomnianych emocji. Wspólnie odbędziemy podróż przez największe hity wokalistki (…) Przed nami wyjątkowy wieczór – nie zabraknie wzruszeń, uśmiechów i magii. Spędźcie ten czas razem z nami i „niech cały świat nam raz zazdrości”! - czytamy w informacji organizatorów.

Na tej wspomnieniowej trasie znajdzie się także Chorzów. Kasia Kowalska wystąpi 17 października 2021 r. w Chorzowskim Centrum Kultury.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon