Jubileuszowa edycja przeglądu teatralnego w Chorzowie

W dniach 14 – 17 czerwca 2021 r. w Chorzowie odbędzie się 10. edycja przeglądu teatralnego, który znanym był w poprzednich latach jako Festiwal Małych Form Artystycznych. W tym roku zmieniła się jednak jego nazwa.

Fara
- Ze względu na to, że nasz festiwal nie jest już tylko małym, miejskim spotkaniem teatromanów z Chorzowa postanowiliśmy, by ta jubileuszowa edycja z udziałem zespołów z całej Polski i po raz pierwszy także z zagranicy, zapoczątkowała nową nazwę: Festiwal Amatorskiego Ruchu Artystycznego FARA – informuje Chorzowskie Centrum Kultury.

Finałowe prezentacje festiwalu FARA będą się odbywać w dniach 14 – 17 czerwca 2021 r. w sali widowiskowej Chorzowskiego Centrum Kultury, przy ul. Sienkiewicza 3. Wstęp na te wydarzenia jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. ChCK prosi o potwierdzenie przybycia mailowo na adres: natalia@chck.pl lub telefonicznie 32 349 78 85.

Pierwszego dnia festiwalu, w poniedziałek 14 czerwca, o godz. 11.00 w Miejskiej Galerii Sztuki MM odbedzie sę spotkanie z laureatem nagrody „Chorzowskie Szekspiry 2020” - Sergiuszem Brożkiem, które poprowadzi Jolanta Król. Piosenki Agnieszki Osieckiej zaśpiewa Maja Łamik, gitara - Tomasz Ignalski, kontrabas - Paweł Łamik. Miejsca można rezerwować mailowo pod adresem: beata@chck.pl lub telefonicznie pod numerem 32 349 78 78.

Gala wręczenia nagród laureatom 10. Festiwalu Amatorskiego Ruchu Artystycznego „FARA” odbędzie się w piątek, 18 czerwca, o godz. 10.30 na chorzowskim Rynku. W programie zaplanowano m.in. występy uczestników festiwalu oraz spektakl „Warzywne Show” w wykonaniu Fabryki Kultury w reżyserii Anny Leśniak.

fot. ChCK

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon