Jest taki Klub. Świąteczna piosenka Ruchu Chorzów [WIDEO]

Mimo zimowej przerwy w rozgrywkach Ruch Chorzów nie pozwala o sobie zapomnieć. Tym razem klub przygotował świąteczną piosenkę.

fot. YT/Ruch Chorzów - Jest taki Klub (Świąteczny Cover)
Ruch chorzow swiateczna piosenka

Jest taki klub, ten jedyny nasz chorzowski. Klub, KS Ruch, czternastokrotny Mistrz Polski. Jest taki klub, który radość dał nam wszystkim, a my som Ruch – tak zaczyna się świąteczna piosenka Ruchu Chorzów. Komuś może to coś przypominać, bo jest to przerobiona wersja hitu Czerwonych Gitar sprzed ponad 40 lat. Klub z Cichej podziękował zespołowi i autorowi oryginalnego tekstu, Krzysztofowi Dzikowskiemu, za to, że przychylnie i z uśmiechem podeszli do ich pomysłu.

- Od kilku miesięcy trwa lepszy czas dla Ruchu. Święta Bożego Narodzenia to moment, który pozwala nam nieco zwolnić i zastanowić się nad tym co za i przed nami. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Specjalna muzyczna dedykacja dla Wszystkich o Niebieskim Sercu. Co ciekawe w produkcji wystąpili kibice, piłkarze i pracownicy Klubu – czytamy na facebookowym profilu Ruchu Chorzów.Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Sianko z cichej

Boże Narodzenie 2020: Sianko z Cichej na...

Ruch chorzow whisky

Ruch Chorzów ma jubileuszową whisky

Niebieskie frelki

Niebieskie Frelki. Która została najładniejszą...

Niebieska ruda

Najlepszy fanklub Ruchu Chorzów 2020

Ruch chorzow niebieska paczka

Niebieska Paczka, czyli prezenty dla młodych...

Chorzow koleda chor

Chorzowska kolęda i wyjątkowy chór [WIDEO]

Erka sklep ruch chorzow

„eRka” – nowy sklep Ruchu Chorzów już działa!