Jest taki Klub. Świąteczna piosenka Ruchu Chorzów [WIDEO]

Mimo zimowej przerwy w rozgrywkach Ruch Chorzów nie pozwala o sobie zapomnieć. Tym razem klub przygotował świąteczną piosenkę.

fot. YT/Ruch Chorzów - Jest taki Klub (Świąteczny Cover)
Ruch chorzow swiateczna piosenka

Jest taki klub, ten jedyny nasz chorzowski. Klub, KS Ruch, czternastokrotny Mistrz Polski. Jest taki klub, który radość dał nam wszystkim, a my som Ruch – tak zaczyna się świąteczna piosenka Ruchu Chorzów. Komuś może to coś przypominać, bo jest to przerobiona wersja hitu Czerwonych Gitar sprzed ponad 40 lat. Klub z Cichej podziękował zespołowi i autorowi oryginalnego tekstu, Krzysztofowi Dzikowskiemu, za to, że przychylnie i z uśmiechem podeszli do ich pomysłu.

- Od kilku miesięcy trwa lepszy czas dla Ruchu. Święta Bożego Narodzenia to moment, który pozwala nam nieco zwolnić i zastanowić się nad tym co za i przed nami. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Specjalna muzyczna dedykacja dla Wszystkich o Niebieskim Sercu. Co ciekawe w produkcji wystąpili kibice, piłkarze i pracownicy Klubu – czytamy na facebookowym profilu Ruchu Chorzów.Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon