Jechał po narkotykach i bez uprawnień, a na tym nie koniec

Młody kierowca Skody nie wytrzymał ciśnienia i zwrócił na siebie uwagę policjantów z chorzowskiej drogówki. Okazało się, że miał wiele powodów do swojego „nietypowego zachowania”.

Chorzów policja

Mundurowi z chorzowskiej drogówki byli na rutynowym patrolu, gdy ich uwagę zwrócił kierowca osobowej Skody. Na widok oznakowanego radiowozu zaczął się nietypowo zachowywać, a gdy opuścił szybę policjanci wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. Razem z nim podróżowały trzy osoby i – jak relacjonują funkcjonariusze – wszyscy byli mocno pobudzeni, więc mundurowi poprosili o wsparcie innych patroli.

- Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że kierujący samochodem 23-letni mieszkaniec Katowic ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a jedna z pasażerek jest poszukiwana – informują policjanci z Chorzowa.

Badanie urządzeniem Drug-Read potwierdziło, że młody kierowca prowadził pod wpływem marihuany. W dodatku w trakcie przeszukania samochodu policjanci znaleźli marihuanę ukrytą pod dywanikami. - Reasumując, nocna eskapada skończyła się dla kierowcy w policyjnym areszcie, a dla poszukiwanej w Policyjnej Izbie Dziecka – dodają mundurowi.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Chorzów Pościg ulicami miasta

Policyjny pościg ulicami Chorzowa

Chorzów Zatrzymano kradzionego Mercedesa

Skradziony luksusowy Mercedes i... narkotyki

Chorzów pijany kierowca

Prowadził „na bani”. Zatrzymany dwa razy tego samego dnia

Policja radiowóz

Jechał za szybko i pod wpływem narkotyków, a to nie koniec!

Chorzów uciekający kierowca

Policyjny pościg w Chorzowie. Dlaczego kierowca uciekał?

Chorzów narkotyki

Rodzinny narkotykowy interes w Chorzowie

Chorzów nielegalny tytoń

Nielegalne papierosy i brak prawa jazdy, a na tym nie koniec