header newses

Informacje

Informacje

Libacja w Chorzowie. 40-latka próbowała zabić partnera!

Chorzów usiłowanie zabójstwa

W trakcie całonocnej libacji alkoholowej w jednym z chorzowskich mieszkań 40-latka próbowała zabić swojego partnera. Kobieta raniła mężczyznę w szyję rozbitą butelką. Chorzowianka została zatrzymana i usłyszała już zarzut usiłowania zabójstwa.

W minioną niedzielę, 28 lutego, do dyżurnego chorzowskiej komendy zadzwonił mężczyzna, który zgłosił, że jego sąsiad leży zakrwawiony w swoim mieszkaniu. Na miejsce natychmiast udali się policjanci i zespół ratowników medycznych.

- Po wejściu do mieszkania w jednym z pomieszczeń zauważyli leżącego na podłodze mężczyznę z obrażeniami szyi – informuje chorzowska policja.

Rannym mężczyzną zajęli się ratownicy, którzy po udzieleniu pierwszej pomocy przewieźli go do szpitala. Mundurowi w tym czasie ustalali okoliczności zdarzenia, a na miejsce skierowano także ekipę dochodzeniowo-śledczą.

Zaatakowała partnera rozbitą butelką

- Jak się okazało, w mieszkaniu mężczyzny całą noc trwała libacja, w trakcie której jego partnerka zaatakowała go rozbitą, szklaną butelką – czytamy w policyjnym komunikacie.

Kobieta uciekła z miejsca zdarzenia i została zatrzymana kilka godzin później przez dzielnicowych z chorzowskiej „jedynki”. Przedstawiono jej zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi jej dożywocie. 40-latka z Chorzowa została już tymczasowo aresztowana.

fot. KMP w Chorzowie

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search