Informacje

Informacje

Groził pozbawieniem życia i okradł! Chorzowska policja poszukuje przestępcy

Kradziej

Chorzowska policja poszukuje mężczyzny, który na terenie stacji benzynowej przy ul. Katowickiej 83, grożąc pozbawieniem życie i zdrowia okradł inną osobę. Policja publikuje wizerunek sprawcy i prosi o pomoc w jego ujęciu.

Do kradzieży rozbójniczej doszło 3 maja pomiędzy godz. 02.00 a 02.20, ale policja dopiero teraz opublikowała wizerunek sprawcy. Zdarzenie miało miejsce na terenie stacji paliw przy ul. Katowickiej 83 w Chorzowie.

- Nieustalony dotąd sprawca, używając groźby pozbawienia życia i zdrowia wobec innej osoby dokonał kradzieży cudzego mienia – informuje chorzowska policja.

Policja apeluje o pomoc w ustaleniu kim był napastnik

Wszelkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat sprawcy proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie, telefonicznie pod nr: 32 771 52 80, 32 771 53 84, mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Chorzowie.

Bandit

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search