Informacje

Informacje

Chorzowska policja poszukuje fałszywego pracownika wodociągów

Oszust2

Fałszywy pracownik wodociągów zapukał do mieszkania seniorki z Chorzowa, podstęp odwrócił jej uwagę i ukradł pieniądze oraz biżuterię. Policja publikuje portret pamięciowy sprawcy.

Do zdarzenia doszło 21 kwietnia. Na podstawie zapamiętanego przez pokrzywdzoną rysopisu powstał portret pamięciowy złodzieja. Według zeznań okradzionej kobiety mężczyzna był w wieku ok. 35-40 lat, miał ok. 175 cm wzrostu, był szczupłej budowy ciała, miał krótkie blond włosy, nie miał zarostu na twarzy i miał jasną karnację. Śledczy nie wykluczają, że złodziej miał wspólników i proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy bądź sprawców.

Oszust

Policja gwarantuje anonimowość oraz zweryfikowanie każdej otrzymanej informacji. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z chorzowskimi policjantami pod numerem telefonu 47 854 52 66 , bądź 112. Informacje można również wysłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search