Informacje

Informacje

Chorzów gra dla WOŚP

Wosp Chorzowski
Chorzowska orkiestra zagrała na lodzie. Drużyna Wielkich Serc zmierzyła się z NAJki Polonia Bytom. To jednak nie koniec sportowych wrażeń z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Chorzowie.


Na lodzie był remis, ale wygrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy


Rywalizacja na lodzie była wyjątkowo przyjazna. Hokejowy mecz zakończył się remisem, ale wygrali wszyscy. Przede wszystkim dzieci, które skorzystają z pomocy WOŚP.

Na lodowisku w Chorzowie spotkały się dziś Drużyna Wielkich Serc, w której zagrali m.in. dyrektorzy miejskich instytucji, skarbnik Chorzowa i kapitan Ruchu Chorzów Tomasz Foszmańczyk. NAJki Polonia Bytom to amatorska drużyna pozytywnie zakręconych kobiet kochających hokej, które trzy lata temu z trybun zeszły na lód.

Jeżeli komuś mało sportowych wrażeń z WOŚP, to może wziąć udział w maratonie Zumby, który odbywa się w Zespole Szkół Technicznych nr 1 przy ul. Sportowej 23. Orkiestra na sportowo gra także w internecie, gdzie można wylicytować m.in. trening z Magdaleną Gorzkowską, chorzowianką i najmłodszą Polką, która zdobyła Mount Everest.© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search