Imprezowy weekend w Chorzowie

Weekend w Chorzowie zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Już w piątek na Rynku rozpoczyna się zlot food trucków, później będzie także koncert Gary Moore Tribute Band i historyczny pokaz multimedialny.

Rynek2020

– Nowy Rynek jest sercem Chorzowa, gdzie mieszkańcy chętnie spędzają czas wolny. Tym razem oprócz tego, że mogą wpaść żeby napić się kawy i zjeść coś dobrego, będą mieli okazję posłuchać dobrej muzyki i zobaczyć historyczny pokaz multimedialny wyświetlany na gmachu ratusza miejskiego – mówi Andrzej Kotala, prezydent miasta.

W piątek na chorzowskim rynku zaparkują food trucki z potrawami z różnych stron świata i zostaną na nim do niedzieli. W sobotę o godz. 18.00 wyjątkowe wydarzenie muzyczne - scenę przejmie Gary Moore Tribute Band.

- Zespół prowadzony przez Jacka Moore'a, syna znakomitego gitarzysty i kompozytora, zagwarantuje nam wspaniałą muzyczną podróż – zapewniają organizatorzy.

Wieczorem zaś, na murach ratusza miejskiego wyświetlany będzie historyczny pokaz multimedialny, który poprowadzi Łukasz Zimnoch ze Stowarzyszenia Wrazidlok. W niedzielę muzykę na chorzowskim rynku zapewni DJ Ninja.


Piątek, 2 października

  • 12.00-21.00 – Rynek Smaków – zlot food trucków

Sobota, 3 października

  • 12.00-21.00 – Rynek Smaków – zlot food trucków
  • 18.00 – Koncert Gary Moore Tribute Band
  • 19.30 – Światła i muzyka miasta – historyczny pokaz multimedialny

Niedziela, 4 października

  • 12.00-20.00 – DJ Ninja
  • 12.00-21.00 – Rynek Smaków – zlot food trucków

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon