Grand Prix Tenisa Stołowego w Chorzowie

W najbliższą niedzielę, 31 lipca 2022 r., w Chorzowie rozpocznie się cykl czterech turniejów Grand Prix Tenisa Stołowego, organizowany przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu. Dla najlepszych przewidziano nagrody.

fot. pixabay.com
Ping pong

Pierwszy z cyklu czterech chorzowskich turniejów Grand Prix Tenisa Stołowego zostanie rozegrany w niedzielę, 31 lipca 2022 r., w sali przy ul. Dąbrowskiego 113. Początek o godz. 9.00. To rozgrywki indywidualne w kategorii OPEN.

W turnieju mogą brać udział zawodnicy powyżej 16 roku życia. Zapisy trwają na stronie chorzowskiego MORiS-u – koszt wpisowego to 15 zł. Zostały ostatnie wolne miejsca.

- Zawodnik podczas każdego turnieju ma możliwość zdobycia punktów, które utworzą klasyfikację generalną. Do sumy punktów liczą się maksymalnie 3 z 4 turniejów, na których zawodnik zdobył największą ilość punktów – tłumaczą w chorzowskim MORiS-ie.

Kolejne turnieje zaplanowano na 28 sierpnia oraz 8 i 23 października. Przewidziano nagrody dla zwycięzcy każdego turnieju oraz dla najlepszej trójki całego cyklu.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon