Górnik z Chorzowa na torze "Ninja Warrior Polska". To Robert Krajewski. Zobaczymy go 5 października

Na torze programu "Ninja Warrior Polska" zobaczymy chorzowianina, Roberta Krajewskiego! I to już w najbliższym odcinku show Polsatu, we wtorek 5 października 2021 r.

Od 5 tygodni widzowie Polsatu są świadkami walki o wielką stawkę – 150 tys. złotych oraz tytuł pierwszego wojownika Ninja w Polsce.

Przed nami ostatni eliminacyjny odcinek IV serii „Ninja Warrior Polska”. A w nim aż 3 zawodników z województwa śląskiego! Wśród nich górnik z Chorzowa. Którego ze śmiałków zobaczymy w finale, przekonamy się w najbliższy wtorek, 5 października, o godz. 20:05 w Polsacie.

Robert Krajewski z Chorzowa na torze „Ninja Warrior Polska”

37-letni Robert Krajewski z Chorzowa z zawodu jest górnikiem. Co ciekawe, trenuje breakdance od 23 lat. Na swoim koncie ma epizod jako model i kilka udziałów w różnych programach typu talent show. Po tym jak skręcił kolano, musiał pożegnać się z tańcem. Ale nie ze sportem! Kocha adrenalinę i przekraczanie ludzkich granic.

„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 25 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

Nowość w programie „Ninja Warrior Polska”

Czwarty sezon show to - oprócz znanych nam emocji – wiele niespodzianek – zarówno dla uczestników, jak i widzów. Zupełną nowością w programie jest Power Tower. To 12-metrowa wieża, na której zawieszone są przeszkody, sprawdzające siłę mięśni i… odwagę. Ściga się na niej dwóch zawodników, którzy ukończyli tor eliminacyjny z najlepszym czasem. Ten, kto wygra wyścig, dostaje złoty bilet – gwarancję udziału w finale z pominięciem etapu półfinałowego.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon