Gorączka sobotniej nocy. Rebel Garden Cafe w Parku Śląskim otwiera się po lockdownie - 15 maja 2021 r. tuż po północy!

Od najbliższej soboty, 15 maja 2021 r., wchodzą w życie kolejne luzowania pandemicznych obostrzeń i będą w końcu czynne m.in. ogródki piwne. Rebel Garden Cafe w Parku Śląskim organizuje więc „Gorączkę sobotniej nocy”, a pierwszych gości zaprasza już minutę po północy.

Rebel garden cafe

W końcu można będzie pójść do bary czy restauracji nie narażając się na niechciany kontakt z policją czy sanepidem. Od soboty, 15 maja 2021 r., czynne mogą być restauracyjne ogródki. Rebel Garden Cafe w Parku Śląskim (tuż obok wejście do zoo) nie zamierza czekać ani minuty dłużej niż to konieczne i zaprasza pierwszych gości w sobotę tuż po północy.

- Szykujemy program artystyczny polegający na wypędzaniu ducha pandemii i gwarantuje, że wypędzimy go! - podkreśla Dariusz Zalega z Rebel Garden Cafe. - Podchodzimy do tego na luzie. Dziewczyny będą poprzebierana w dziwne stroje, będą chodzić ze świeczkami. To będzie w klimacie performerskim. Nie mogę jednak wszystkiego zdradzić – dodaje.

Rebel Garden Cafe znany jest nie tylko z dużego wyboru piw - z małych polskich browarów, ale także z Czech, Słowacji czy Ukrainy. Tam odbywa się także wiele koncertów, których nie zabraknie także w tym sezonie.

- Ludzie są po prostu za tym stęsknieni, więc rozmawiamy już ze śląskimi zespołami. Mamy też stare zaprzyjaźnione ekipy muzyczne z klimatów reggae czy też folkowych, które już są wpisywane do naszego kalendarza. Na pewno będzie masa koncertów – zapewnia Dariusz Zalega.

Na pierwszy koncert w Rebel Garden Cafe trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, ale z pewnością już w ten weekend nie zabraknie dobrej zabawy.

fot. Dariusz Zalega

Czytaj również:

Rynek Smaków w Parku Śląskim. Piknik z food truckami 14 - 16 maja 2021

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon