Gokarty przez cały rok! E1GOKART tworzy największą sieć torów kartingowych w Europie! 

Jeden z całorocznych torów kartingowych E1GOKART znajduje się w Chorzowie. Zlokalizowany przy ul. Gabriela Narutowicza 9 tor przygotowany jest dla każdego - niezależnie od wieku, umiejętności i doświadczenia

Obiekt wyróżniają przede wszystkim:

  • bardzo przyczepna nawierzchnia asfaltowa, która gwarantuje maksimum przyczepności, prędkości i frajdy z jazdy niezależnie od warunków pogodowych,
  • dwa poziomy jazdy,
  • fakt, że to najdłuższy halowy tor kartingowy na Śląsku,
  • minimalna szerokość toru to 5 metrów, co gwarantuje duże bezpieczeństwo oraz pełnię sportowej rywalizacji, nawet w trakcie amatorskich przejazdów,
  • nowa flota gokartów, która liczy aż 36 wózków,
  • różnorodność - na torze znajdują się gokarty dla dorosłych, dzieci, a także gokarty podwójne,
  • tory E1GOKART stosują ekologiczne, bezwonne paliwo alkilatowe, które jest o 99% czystsze od zwykłego paliwa, dzięki czemu unika się zatrucia spalinami,
  • na torze znajduje się profesjonalny, sektorowy pomiar czasu firmy MYLAPS, który mierzy czas okrążenia do 0,001 s.

Doskonały pomysł na prezent!

Przejazdy na torze gokartowym to duża dawka zabawy, adrenaliny i emocji dla każdego! Taki prezent mogą wykorzystać dzieci (od ok. 135 cm. wzrostu), a także dorośli. Dla dzieci o wzroście od około 115 cm. przygotowane są specjalne gokarty podwójne, w których dorosły opiekun może przewieźć dziecko na miejscu pasażera i dostarczyć mu wyścigowych emocji.

Vouchery prezentowe dostępne są stacjonarnie na torze, a dodatkowo można je zakupić w sklepie internetowym - bez wychodzenia z domu! Taka atrakcja to doskonały pomysł na prezent świąteczny. Na torze można dodatkowo kupić dodatkowe kartingowe akcesoria dla prawdziwych zapaleńców. Wśród asortymentu toru można wyróżnić kaski, rękawiczki, ochraniacze i wiele innych kartingowych gadżetów.

Dla dzieci i dorosłych

Doskonale przygotowany tor jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących kierowców i osób, które mają dopiero pierwszą styczność z szeroko rozwiniętym motorsportem. Wykwalifikowana obsługa dba o każdy aspekt bezpiecznego użytkowania sprzętu, a także przed jazdą prowadzi szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi sprzętu. Dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności oraz poznać tajniki sportu kartingowego, przewidziane są zajęcia indywidualne, a także szkółki kartingowe - dla dzieci i dorosłych.

Szkółka kartingowa dla dzieci prowadzona jest przez profesjonalnego trenera, który od wielu lat prowadzi zajęcia zarówno na torach halowych, jak i w sporcie wyczynowym. Szkółka kartingowa dla dzieci prowadzona jest w poniedziałki w dwóch grupach o różnym poziomie zaawansowania. Dodatkowo dla dorosłych prowadzona jest także szkółka kartingowa we wtorki w godzinach wieczornych! Dodatkową możliwością są zajęcia z trenerem “1 na 1”, które dają także super efekty i maksimum satysfakcji.

E1GOKART tworzy największą sieć torów kartingowych w Europie!

Wyjątkowe imprezy firmowe

Tor ma także doskonałe zaplecze do przygotowania wszelkiego rodzaju eventów firmowych. Szkolenia, integracje, wigilie firmowe czy nawet urodziny - tego typu eventy są bardzo często organizowane na torze, a w połączeniu z zawodami wzorowanymi na Formule 1 są wyjątkowe i na długo zapadają w pamięć.

E1GOKART Chorzów może zaoferować swoim klientom trzy klimatyzowane sale eventowe, które mogą być dowolnie modyfikowane tak, aby spełniały ich indywidualne potrzeby. Sale mogą być dowolnie aranżowane, tak aby tworzyły dopasowaną do potrzeb klientów przestrzeń. Scenariusze spotkań biznesowych mogą zawierać przerwy kawowe oraz pełną ofertę gastronomiczną. O wszystkim decyduje organizator.

E1GOKART tworzy największą sieć torów kartingowych w Europie!

Dla każdego

Tor E1GOKART Chorzów jest otwarty dla każdego, niezależnie od poziomu umiejętności i doświadczenia. Każdy, kto chce spróbować swoich sił w kartingu jest mile widziany. Obsługa starannie pomoże w przygotowaniu do jazdy i zadba o każdy aspekt bezpiecznej zabawy na torze. Dzieci mogą jeździć samodzielnie od ok. 135 cm wzrostu, a także mogą jeździć w gokarcie podwójnym na miejscu pasażera od ok. 115 cm wzrostu.

FACEBOOK || WWW

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon