FRANKY w Teatrze Rozrywki. Koncertowa odsłona albumu #lubiecie

Kamil Franczak, wokalista i aktor związany z Teatrem Rozrywki, jako solista FRANKY debiutuje z albumem #lubiecie. Jego koncertowa odsłona zabrzmi na chorzowskiej scenie 14 maja 2022 r.

FRANKY

Kamil Franczak jest dobrze znany widzom chorzowskiego Teatru Rozrywki, gdzie zadebiutował jako Moritz Stiefel w „Przebudzeniu wiosny”. Później było kilkanaście innych ról. Za Mistrza Ceremonii w musicalu „Cabaret” został nagrodzony Złotą Maską 2020. Teraz debiutuje jako FRANKY.

Kamil Franczak debiutuje jako FRANKY. Koncert w Teatrze Rozrywki

Jego premierowy album #lubiecie to zbiór autorskich kompozycji i tekstów, który razem z wokalistą przygotował i wyprodukował Daniel Cebula-Orynicz - wokalista, kompozytor, multiinstrumentalista, producent muzyczny i pedagog.

- To intrygujący electro-pop, z elementami funky, soulu, r’n’b i rapu, gwarantujący klubową atmosferę, w której na rasowy vocal act młodego pokolenia, w towarzystwie swoich muzyków, zabiera słuchaczy FRANKY – czytamy na stronie Teatru Rozrywki.

Koncertowa odsłona debiutanckiego materiał zabrzmi na deskach dużej sceny chorzowskiego Teatru Rozrywki 14 maja 2022 r., o godz. 19.00. Wystąpią: FRANKY (vocal), Daniel Cebula-Orynicz (bass, instr. klawiszowe, vocal), Dawid Makosz (instrumenty klawiszowe, loopy) i Tymek Papior (bębny).

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon