Finałowa edycja Pepsi Silesia Beats na Stadionie Śląskim pod koniec sierpnia

Druga edycja Pepsi Silesia Beats już za nami. Taneczne rytmy popłynęły ze Stadionu Śląskiego w minioną sobotę, 18 lipca i dzięki transmisji live trafiły na urządzenia internautów. Organizatorzy podkreślają, że już teraz warto zapisać datę finałowej edycji – to ostatnia sobota wakacji, 29 sierpnia.

Pepsi

Pepsi Silesia Beats to największy muzyczny streaming w Polsce

Pepsi Silesia Beats to największy muzyczny streaming w Polsce. W trakcie drugie edycji imprezy na środku Stadionu Śląskiego stanęły aż cztery sceny. Jako pierwszy zagrał C-Bool - twórca mega hitów, po nim wystąpił z dynamicznym setem Gromee, jako trzeci na scenie pojawił się współorganizator eventu Adam de Great, a multimedialne muzyczne show zakończył artysta, który podbił scenę klubową w Ameryce – Sikdope. Pojawiła się także niespodzianka, czyli guitar fire show w wykonaniu jedynego w swoim rodzaju Mad Mike’a.

- Pepsi Silesia Beats to nasza sztandarowa impreza w tym specyficznym okresie. To największy muzyczny streaming w Polsce i Europie. Przed nami finałowa edycja, a zostało jeszcze wiele nieodkrytych kart. Reakcje widzów pokazują, że formuła jaką zaproponowaliśmy trafiła do serc ogromnej liczby fanów nie tylko muzyki klubowej. Wierzymy, iż w przyszłym roku powtórzmy to wspaniałe wydarzenie, ale już przy udziale publiczności zgromadzonej na stadionie - mówi Bartłomiej Kowalski, dyrektor generalny Stadionu Śląskiego.

Finałowa edycja Pepsi Silesia Beats na Stadionie Śląskim obędzie się 29 sierpnia

Tegoroczny projekt Pepsi Silesia Beats zakłada trzy wakacyjne edycje wirtualnej imprezy, ostatnia - jak zapewniają organizatorzy - będzie najbardziej spektakularna.

- Już dziś warto zapisać datę finałowej edycji - czyli ostatnią sobotę wakacji - 29 sierpnia! Takiego projektu nie było jeszcze nigdzie na świecie! Dziesięciu artystów zagra jeden wspólny występ, tworząc tym samym DJ'ski rekord! Przygotowaliśmy coś, co zaskoczy wielu - podkreśla Adam Mitrenga, właściciel PMG Group i współtwórca projektu.

Finałowa edycja Pepsi Silesia Beats rozpocznie się o godz. 21.00 – do zobaczenia online na pepsisilesiabeats.com.

fot. Pepsi Silesia Beats

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon