Festiwal Kolorów 2021 w Parku Śląskim

Kolorowa energia i koncertowa muzyka – 6 czerwca 2021 r. odbędzie się Festiwal Kolorów w Parku Śląskim. Nie zabraknie kolorowej chmury oraz pozytywnej energii.

Festiwal kolorow

Festiwal Kolorów 2021 zawita do Parku Śląskiego w niedzielę, 6 czerwca 2021 r. Kolorowa zabawa rozpocznie się na Polach Marsowych o godz. 15.00, a ostatni wyrzut zaplanowano na godz. 20.00. Wstęp jest darmowy.

- Cały festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia – podkreślają organizatorzy.

Organizatorzy Festiwalu Kolorów zapewniają w Parku Śląskim będzie niezliczona ilość kolorów. To Kolory Holi, czyli kolorowy proszek, który łatwo zmywa się ze skóry i schodzi z ubrań. Na Polach Marsowych zagrają także DJ’e, a foodtrucki zapewnią smaczne jedzenie.

- Na festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką, znajdziecie także wiele ciekawych atrakcji! Między innymi: gigantyczne balony, kolorowe okularki, darmowe słodycze, bazooki CO2, konkursy z nagrodami – dodają organizatorzy.

Ze względów bezpieczeństwa nie można przynosić własnych proszków innych niż Kolory Holi. Te zapewniane przez organizatorów festiwalu są przyjazne środowisku, nieszkodliwe, niealergiczne i posiadają odpowiednie certyfikaty.

AKTUALIZACJA:

Festiwal Kolorów w Parku Śląskim został przeniesiony na 12 września 2021 r.

fot. FB/Festiwal Kolorów

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon