Festiwal Azjatycki w Chorzowie

Japońskie sushi, indyjska pakora czy wietnamskie kanapki bahn – te i wiele innych orientalnych potraw będzie można spróbować podczas Festiwalu Azjatyckiego w Chorzowie. Gdzie i kiedy się odbędzie?

Festiwal Azjatycki

Kolejna edycja Festiwali Azjatyckiego odbędzie się w najbliższy weekend, 7 i 8 sierpnia 2021 r., na terenie Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Dąbrowskiego 7 w Chorzowie. W sobotę potrwa od 12.00 do 20.00, a w niedzielę od 12.00 do 18.00.

- Kuchnia orientalna jest odbiciem bogactwa kultur Azji. Nie sposób w kilku słowach opisać jej imponującą różnorodność. Najlepiej doświadczyć jej samodzielnie, biorąc udział w Festiwalu Azjatyckim w Chorzowie – zachęcają organizatorzy festiwalu.

W Chorzowie nie zabraknie takich egzotycznych potrwa jak: japońskie sushi, indyjska pakora, libański tabbouleh, koreańskie kimchi, wietnamskie kanapki bahn mi, tajski pad thai, chińskie dim sumy, malezyjski Maggi Goreng.

Podczas festiwalu będą dostępne także kosmetyki z Dalekiego Wschodu. Udział jest bezpłatny, a organizatorami są Smaczny Targ oraz Centrum Integracji Międzypokoleniowej.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon